Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

WebAnimator Go

WebAnimator Go

V programu WebAnimator Go můžete vytvářet animované bannery pro vaše webové stránky, aniž byste museli pracovat se složitými grafickými programy. Plná verze - Chip 05/2018.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Chcete na svých webových stránkách používat moderní grafické prvky, známé z profesionálních internetových prezentací? Pomůže vám šikovný editor bannerů.

Moderní webové stránky jsou plné animovaných bannerů s grafickým pozadím a texty. Abyste si mohli takové vytvořit i pro váš vlastní web, můžete použít plnou verzi aplikace WebAnimator Go, která vám pomůže. V tomto programu si stačí jen zvolit některou z dostupných šablon, které s sebou nesou zároveň i určitý styl animace obsahu, a pak do této šablony doplnit jednotlivé snímky animovaného banneru. Budete potřebovat grafiku na pozadí, připravenou v přesných rozměrech požadovaného banneru, a pak už si vystačíte jen s texty, doplňovanými přímo do editoru WebAnimator Go. Můžete si zvolit dobu zobrazení jednotlivých snímků banneru a samozřejmě i odkaz na webovou stránku, která se kliknutím na banner otevře. Výsledek lze exportovat ve formátu HTML5 nebo jako animovaný GIF. Rozpracovaný banner si můžete samozřejmě uložit také ve speciálním formátu aplikace a kdykoli později jej dále upravovat.

  • Jazyk: anglicky
  • Windows 7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plnou verzi aplikace WebAnimator Go můžete po jednoduché registraci používat bez funkčních a časových omezení, ovšem bez nároku na technickou podporu a budoucí aktualizace. Registraci programu je třeba provést do konce letošního června. Běžná cena licence programu WebAnimator Go je necelých 700 korun. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Program WebAnimator Go se automaticky spustí v režimu průvodce, ve kterém si otevřete nový projekt a následně si pro něj zvolíte některou z dostupných šablon. V náhledu hned uvidíte, jakou má šablona animaci a můžete si zvolit styl animace textu. Pokud by vám výběr z výchozí nabídky šablon nestačil, můžete si dokoupit další. V dalším kroku průvodce si zvolíte formát vašeho animovaného banneru a můžete se pustit do tvorby jeho obsahu. Každý banner se skládá z několika samostatných snímků (»Slide«), do kterých se vkládají obrázky a texty. Obrázky je třeba mít připravené přesně na rozměr banneru. Vytvářený banner si můžete prohlédnout hned v editoru programu WebAnimator Go, kde šipkami procházíte mezi jednotlivými snímky. Když budete s výsledkem spokojeni, můžete jej exportovat ve formátu HTML5 nebo jako animovaný GIF. Pokud navíc používáte webový editor Website X5, můžete jej rovnou exportovat i do tohoto programu.

WebAnimator Go je základní verzí aplikace na tvorbu webových animací, obsahující jen několik standardních šablon a omezenou nabídku funkcí. Poklud se vám práce s programem WebAnimator Go zalíbí, a chtěli byste se tvorbě webových aplikací věnovat intenzivněji, můžete za zvýhodněnou cenu získat vyšší verze WebAnimator nebo WebAnimator PLUS. Najdete v nich pokročilé nástroje na tvorbu animací a v případě verze PLUS i možnost práce s JavaScriptem a dalšími webovými technologiemi. Samostatně lze dokupovat i balíčky šablon.

Seznam všech plných verzí v Chipu 05/2018

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
¨