Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

Windows Boot 3.1

Windows Boot 3.1

Nástroje programu Tenorshare Windows Boot Genius vám pomohou vyřešit všechny běžné problémy s vaším počítačem s operačním systémem Windows. Plná verze - Chip 01/2019.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Nechce váš počítač startovat? Nemůžete se dostat k datům na disku? Potřebujete kompletně smazat počítač před jeho prodejem? Pomůže vám všestranný program.

V programu Windows Boot Genius si během okamžiku vytvoříte bootovací USB flash disk nebo DVD, s mnoha užitečnými nástroji pro správu obsahu pevného disku a opravu nefunkčního počítače. Ze záchranného disku snadno nastartujte počítač a s pomocí přehledných průvodců provedete všechny potřebné kroky k opravě Windows nebo záchraně smazaných dat. Windows Boot Genius vychází z prostředí Windows 7, takže se v nabídce a funkcích jeho nástrojů zorientuje i méně zkušený uživatel. Funkce na zálohování dat a klonování pevných disků či jejich oddílů jsou vhodné i pro běžné použití, typicky při výměně pevného disku za větší či rychlejší model. Nová verze programu Windows Boot Genius plně podporuje Windows 10, včetně například i vyhledávání produktových klíčů, resetování hesel k lokálním uživatelským účtům nebo vytváření nových účtů s administrátorskými oprávněními.

  • Jazyk: anglicky
  • Windows XP/Vista/7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Časově neomezená plná verze programu v ceně 1 100 korun, která je shodná s aktuální prodávanou licencí, ovšem bez možnosti updatu a technické podpory. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Spuštění počítače ze záchranného disku, vytvořeného v programu Windows Boot Genius, zabere jen několik okamžiků a hned se ocitnete v důvěrně známém prostředí Windows 7. K dispozici máte i základní nástroje operačního systému Windows, jako je Průzkumník a webový prohlížeč Internet Explorer. Funkce na opravu nefunkčního operačního systému najdete v nabídce »Windows Rescue«. Nechybí zde popisy konkrétních situací, ve kterých vám může Windows Boot Genius pomoci. Například když se váš počítač zastaví ještě před načtením operačního systému, během jeho spouštění nebo těsně před zobrazením okna pro přihlášení uživatele. Jestliže je vaším problémem zapomenuté heslo k lokálnímu uživatelskému účtu ve Windows, hledejte pomoc pod nabídkou »Password & Key Recovery«. Windows Boot Genius umí resetovat heslo k uživatelským účtům v operačním systému Windows ve verzích od XP až po 10.

Na spuštění počítače z bootovacího CD nebo USB flash disku neexistuje univerzální návod, záleží na konkrétní verzi BIOS vašeho počítače. Zpravidla je nutné před načtením operačního systému Windows stisknout některou z funkčních kláves, jako je [F8], [F10] nebo třeba [F12]. Alternativně lze bootování z CD nebo USB flash disku nastavit také přímo v BIOS. Některé starší počítače bohužel bootování z USB flash disku vůbec nepodporují, takže je v nich možné použít pouze bootovací CD nebo DVD.

Seznam všech plných verzí v Chipu 01/2019

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
¨