Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

YouCam 6 Deluxe

YouCam 6 Deluxe

CyberLink YouCam zásadně rozšiřuje možnosti webových kamer, připojených přes USB nebo integrovaných v počítači, o řadu zajímavých funkcí a efektů. Plná verze - Chip 06/2018.

Máte webkameru a používáte ji na videohovory přes Skype či jiný internetový komunikátor? Proč nevyužít plně její možnosti a nevylepšit video efekty?

Program CyberLink YouCam spolupracuje se všemi běžnými modely webových kamer, vestavěnými ve vašem notebooku, nebo připojenými k počítači prostřednictvím portu USB. Do obrazu kamery přidává CyberLink YouCam v reálném čase zajímavé efekty, pozadí, rámečky či další grafiku a umožní vám jeho záznam formou videa či statických snímků pohybu s možností vystavení získaného záznamu na YouTube či Facebooku. Bohaté jsou rovněž možnosti spolupráce CyberLink YouCam s komunikačními programy typu Skype, kdy lze například sdílet pracovní plochu vašeho počítače nebo v průběhu hovoru přehrávat prezentace a ukazovat fotografie. Užitečná je i funkce automatického nahrávání obrazu z kamery s detekcí, vytváření HDR fotografií nebo třeba transformace obrazovky počítače na zrcadlo. CyberLink YouCam počítá i s dotykovým ovládáním na tabletech nebo noteboocích s dotykovou obrazovkou.

  • Jazyk: anglicky
  • Windows 7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plnou verzi aplikace CyberLink YouCam 6 Deluxe můžete po jednoduché registraci používat bez funkčních a časových omezení, ovšem bez nároku na technickou podporu a budoucí aktualizace. Běžná cena licence programu CyberLink YouCam 6 Deluxe je necelých 450 korun. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Po spuštění zobrazí CyberLink YouCam obraz z připojené webkamery, který můžete začít rovnou vylepšovat. V pravé části okna jsou k dispozici rámečky i celé scény, do kterých lze obraz kamery zasadit. V této podobě pak bude přenášen třeba i při videohovoru přes Skype. V obrovské nabídce efektů, emotikon nebo třeba nástrojů na kreslení přímo do záběru kamery nás zaujala funkce na záměnu vaší tváře za avatar, který bude kopírovat vaše pohyby úst i celé hlavy nebo třeba mrkání. Pokud byste si z nabídky avatarů snad nevybrali, můžete si vytvořit i svůj vlastní. Celkově má program CyberLink YouCam opravdu velmi rozsáhlou nabídku funkcí, včetně například i možnosti přihlašování k uživatelskému účtu v počítači nebo u různých internetových služeb prostřednictvím obličeje. Šikovná je třeba i možnost automatického nahrávání záznamu kamery ve zvolený čas nebo při detekci pohybu před kamerou.

Program CyberLink YouCam z Chip DVD je starší verzí neustále vyvíjené aplikace, aktuálně dostupné ve verzi s číslovkou 7. Mezi hlavní novinky programu CyberLink YouCam 7 patří například funkci na vylepšení pleti, pracující v reálném čase i řadu dalších nástrojů na úpravu vzhledu uživatele webové kamery (vybělení zubů, nastavení barevného tónu pleti, potlačení lesknoucí se pokožky atd.). Vylepšena byla i funkce pro pořizování záznamu obsahu pracovní plochy počítače, který lze rovnou sdílet přes videokonferenci.

Seznam všech plných verzí v Chipu 06/2018

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání