Menu

Jak koupit a předplatit časopis Chip

Chip je možné číst jak v tištěné podobě, tak na libovolných smartphonech, tabletech a počítačích bez ohledu na operační systém.

Předplatné je nejspolehlivější a nejlevnější cesta jak se dostat k Chipu. Tištěný časopis vám doručíme až do vaší schránky, digitální časopis budete mít na svém zařízení dostupný ihned po jeho vydání. S objednávkou předplatného lze dokonce získat i hodnotný dárek zdarma (flash disk, router, power banka apod.).

Jak koupit a předplatit Chip

Papírová verze papirova-verze Objednat
Digitální verze digitalni-verze Objednat
Papír + digitál papirova-digitalni-verze Objednat

Jednotlivá čísla tištěného Chipu můžete koupit pouze na stáncích. Předplatné tištěného časopisu (a kombinované předplatné papír + digitál) probíhá prostřednictvím distribuční společnosti Send (podrobnosti). Digitální časopis lze kupovat jednotlivě nebo předplácet, a pokud se úhrada realizuje kartou, je časopis dostupný okamžitě (podrobnosti).

Upozornění: Chip v digitální podobě koupený POUZE touto cestou je dostupný na více různých zařízeních. Magazín lze samozřejmě koupit i přes obchody App Store a Google Play, ovšem pak jej nelze prohlížet na zařízeních s jinými operačními systémy. Nadále zůstává dostupnost Chipu i v univerzálním kiosku Alza Media, který má vlastní čtečku.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání