Menu
Časopis Chip

Soutěž o 5 vstupenek na konferenci Fintech 3.0

Soutěž o 5 vstupenek na konferenci Fintech 3.0 | Foto: CHIP

Vyhrajte vstupenku na pražskou konferenci Fintech 3.0!

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Odešlete na adresu fintech@chip.cz správné odpovědi na tři otázky a vyhrajte vstupenku na konferenci Fintech 3.0, která se koná 1. 11. 2017 v Praze.

1/ Co je FINTECH?

  • a/ Konec technologií
  • b/ Technologie pro finančnictví
  • c/ Technologická divize Finanční správy

2/ Co je PSD?

  • a/ Payment Small Delivery
  • b/ Payment Service Directive
  • c/ Payment Slow Down

3/ Co umožňuje Open API?

  • a/ Připojení služeb třetích stran k bankovním službám
  • b/ Účast na mezinárodní otevřeném atletickém mistrovství v Praze
  • c/ Snížení daňového základu za účast v Účtenkovce EET

Konference Fintech 3.0 se zaměřuje nové trendy v bankovních službách

Fintech se dnes skloňuje všemi pády, fintech startupy rostou jak houby po dešti a investice spolu s očekáváními rostou do závratných výšek. Největší inovační technologická revoluce ale stejně probíhá především v bankách, které jsou dnes už spíše IT firmami než tradičními finančními ústavy.

Konference Fintech 3.0 se proto zaměřuje na to, jak dnešní banky zvládají využití nejmodernějších technologií ve finančních a platebních službách. Na nich totiž záleží, jak budou schopny technologie využít ve prospěch svých klientů.

Přednášky špičkových českých odborníků na inovace v bankovnictví se věnují aktuálním tématům. Jaké mají banky šance a příležitosti při příchodu nových pravidel PSD2, kdy dojde k otevření bankovních služeb třetím stranám. Jak se staví moderní mobilní bankovnictví pro klienty, jak se velká banka vyrovnávají s OpenAPI či jak má vypadat agilní banka pro 21 století. To vše a řadu dalších se dozvíte na konferenci FINTECH 3.0.

Konference chce také propojit jak fintech odborníky a nadšence ale také lidi, kteří hledají uplatnění svých schopností a nápadů v perspektivní oblasti IT. Konference přináší vystoupení předních českých odborníků s bohatými zkušenosti s inovacemi a rozvojem technologií v bankovním světě.

Konference se koná 1. 11. 2017 v konferenčních prostorách OK SYSTEM na Praze 4. Bližší informace o akci, programu nebo přednášejících najdete na www.fintech.cz.

Konferenci pořádá společnost Principal engineering s.r.o. za podpory společností Česká spořitelna, Moneta, Contractors.cz a dalších.

Za Principal engineering s.r.o.

Zdeněk Culek, marketing manager
zdeněk.culek@principal.cz


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení