Menu

Registrace plné verze Avast Cleanup

Pátráte nad tím, proč se váš počítač zpomaluje a Windows padají? Nechte svůj počítač zkontrolovat aplikací, která najde a odstraní i jinak nezjistitelné chyby. Avast Cleanup Premium vám pomůže zrychlit start, uspat nepotřebné procesy, uvolnit místo a zvýšit výkon, což se příznivě promítne i do prodloužení chodu notebooku na baterie.

Licenční klíč do programu získáte pomocí registrace promokódu, který najdete vytištěný na straně 3 v papírovém Chipu 04/2020. Majitelé digitálního časopisu najdou svůj promokód v e-mailu, který jim (na základě žádosti prostřednictvím formuláře v digitalnim časopise na straně 55) dorazí s odkazy na stažení programů.

Aktualizace 04.05.: Aktivace Avast Cleanup pomocí licence z Chipu je opět funkční. Omlouváme se za kratkodobý výpadek. Redakce Chipu.

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda. Burda International CZ s.r.o. bude vaše údaje používat zejména k vyřízení objednávky a zasílání nabídek a novinek. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v každém emailu.

Instalace: V průvodci instalací programu Avast Cleanup není třeba cokoli nastavovat. Poté se aplikace automaticky spustí a je potřeba ji aktivovat. V úvodním okně tedy použijte volbu »Nabídka | Moje licence «, v dalším okně klikněte na nabídku »Zadejte platný aktivační kód«, vložte kód získaný při registraci a pokračujte kliknutím na »Zadat«. Pro dokončení aktivace je nutné zadat ještě vaše jméno, e-mail a PSČ, ale pak už můžete začít Avast Cleanup používat.

Upozornění: Majitelé e-mailu u služby Seznam mohou najít registrační zprávu ve složce »Hromadné«.

Registrace plné verze Avast Cleanup