Menu
CHIP Speedtest

Registrace plné verze CODIJY

Jak by vypadala stará svatební fotka vašich praprarodičů v barvě? A prapradědečkovo auto? Zaregistrujte si plnou verzi programu CODIJY z Chipu 01/2020, který slouží ke kolorování černobílých snímků, a můžete to snadno vyzkoušet.

kupon2

Licenční klíč získáte registrací níže pomocí promokódu, který najdete vytištěný na straně 3 v papírovém Chipu 01/2020. Majitelé digitálního časopisu najdou svůj promokód v e-mailu, který jim (na základě žádosti prostřednictvím formuláře na straně 55) dorazí s odkazy na stažení programů.

Každý čtenář má k dispozici dva promokódy, takže jeden z nich může využít jako vánoční dárek a zaslat licenční kód k programu CODIJY přímo na e-mail jiné osobě. Stačí zapnout přepínáč »Chcete darovat licenci?«. V tom případě na e-mail obdarované osobě dorazí zpráva, která bude navíc obsahovat informaci, od koho plná verze programu dorazila.

Chcete darovat licenci?

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda. Burda International CZ s.r.o. bude vaše údaje používat zejména k vyřízení objednávky a zasílání nabídek a novinek. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v každém emailu.

Více o programu CODIJY >>