Menu

Registrace Dr.Web Security Space

Plná verze - uveřejněno v Chipu 12/2020. Dr.Web Security Space je plně vybavené antivirové řešení s ochranu před ransomwarem a detekcí podezřelého chování aplikací. Specializuje se na kontrolu prohlížených webů a sledování síťového provozu běžících programů a služeb. Další moduly například rozšiřují zabezpečení webkamery a nabízí rodičovskou kontrolu. Určeno pro počítače s Windows, macOS, Linuxem a pro mobily s Androidem.

Více se o používání programu dozvíte v článku v tištěném Chipu, ve článku >> a v »On-line DVD«.

Licenční klíč do programu získáte pomocí registrace promokódu, který najdete vytištěný na straně 3 v papírovém Chipu 12/2020. Majitelé digitálního časopisu najdou svůj promokód v e-mailu, který jim (na základě žádosti prostřednictvím formuláře v digitálním časopisu na straně 55) dorazí s odkazy na stažení programů.

Licenční klíč získáte registrací níže:

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda. Burda International CZ s.r.o. bude vaše údaje používat zejména k vyřízení objednávky a zasílání nabídek a novinek. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v každém emailu.

Po odeslání žádosti dojde k ověření a aktivaci promokódu. Licence se zobrazí přímo zde v internetovém prohlížeči (doporučujeme ji zkopírovat a uložit) a stejná licence vám dorazí i do e-mailové schránky.   Upozornění: Zprávy nesmí být doručeny na e-mailovou adresu, u které její majitel dříve požádal o zákaz zasílání zpráv od časopisu Chip (GDPR). Pokud se vám po odeslání žádosti zobrazí takové upozornění, použijte jinou adresu.

install-red Instalace na počítači:   Stáhněte si instalační soubor >> pro Windows (případně pro počítače Apple s macOS nebo počítače s Linuxem) a spusťte instalaci. V instalačním průvodci aplikace Dr.Web Security Space označte předvolbu »Install Dr. Web Firewall«, aby se vám instalovaly všechny komponenty bezpečnostního řešení, a pokračujte tlačítky »Next« a »Install«. Následně je potřeba vložit sériové číslo získané při registraci programu výše a pak můžete pokračovat tlačítkem »Activate«. Instalátor dokončí instalaci aplikace a rovnou také provede její aktualizaci. Než začnete program Dr.Web Security Space používat, je potřeba ještě restartovat počítač.

Instalace na mobilu s Androidem:    Aplikaci Dr.Web Security Space si do mobilu nainstalujte z Obchodu Play a použijete v ní stejné sériové číslo jako při instalaci do počítače. Kromě ochrany před malwarem poskytuje mobilní verze programu Dr.Web Security Space například i obsahový filtr webových stránek, rodičovskou kontrolu přístupu k aplikacím nebo blokování nežádoucích hovorů a kontrolu nad síťovým provozem aplikací.

Licence pro Chip CZ:  Plnou verzi programu Dr.Web Security Space 12 v ceně kolem 450 korun můžete po registraci a aktivaci používat bez funkčních omezení po dobu jednoho roku, samozřejmě včetně aktualizací všech bezpečnostních komponent. Licencí je možné použít do jednoho počítače a do jednoho mobilu. Období provedení registrace, instalace a aktivace je zaručeno do konce prosince 2020. Tuzemské e-mailové služby často blokují registrační zprávy jako spam, proto pro účely registrací plných verzí z Chipu doporučujeme si zřídit univerzální e-mail ve službě Google Mail. Pozn.: Majitelé e-mailu u služby Seznam mohou najít registrační zprávu ve složce »Hromadné«. Majitelé e-mailu u služby Gmail mohou najít registrační zprávu ve složce »Promoakce«.

Registrace Dr.Web Security Space