Menu

Registrace plné verze Game Fire 6

Zaregistrujte si roční exkluzivní licenci v ceně 450 korun pro optimalizaci výkonu počítače. Uveřejněno v Chipu 10/2020.

Komu by se nehodila trocha výkonu navíc, obzvlášť při hraní počítačových her nebo při práci s nenasytnými grafickými nástroji? Program Game Fire 6 Professional umí automaticky v reálném čase omezit aktuálně nepotřebné procesy a funkce a přesměrovat hardwarové zdroje počítače pro dosažení nejlepšího výkonu pro běh náročných aplikací. Více se o používání programu dozvíte v článku v tištěném Chipu, ve článku >> a v »On-line DVD«.

Licenční klíč do programu získáte pomocí registrace promokódu, který najdete vytištěný na straně 3 v papírovém Chipu 10/2020. Majitelé digitálního časopisu najdou svůj promokód v e-mailu, který jim (na základě žádosti prostřednictvím formuláře v digitálním časopisu na straně 55) dorazí s odkazy na stažení programů.

Licenční klíč získáte registrací níže:

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda. Burda International CZ s.r.o. bude vaše údaje používat zejména k vyřízení objednávky a zasílání nabídek a novinek. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v každém emailu.

Po odeslání žádosti dojde k ověření a aktivaci promokódu. Licence se zobrazí přímo zde v internetovém prohlížeči (doporučujeme ji zkopírovat a uložit) a stejná licence vám dorazí i do e-mailové schránky.  Upozornění: Zprávy nesmí být doručeny na e-mailovou adresu, u které její majitel dříve požádal o zákaz zasílání zpráv od časopisu Chip (GDPR). Pokud se vám po odeslání žádosti zobrazí takové upozornění, použijte jinou adresu.

Instalace:  Stáhněte si instalační soubor >> a spusťte instalaci. V průvodci instalací programu Game Fire 6 stačí jen potvrdit souhlas s licenčními podmínkami a běžným způsobem dokončit instalaci. Při prvním spuštění si program Game Fire vyžádá nastavení výjimky v antiviru Windows Defender, které provedete kliknutím na tlačítko »Exclude«. V hlavním okně aplikace pak použijte volbu »Register« vlevo dole a pak zadejte vaše jméno, e-mailovou adresu a nakonec vložte klíč z registračního e-mailu. Aktivaci potvrďte tlačítkem »Register« a pak již můžete začít program Game Fire používat.

Licence pro Chip CZ:  Plnou verzi aplikace Game Fire 6 v ceně 450 korun můžete po jednoduché registraci a aktivaci používat bez funkčních a časových omezení, ovšem bez nároku na technickou podporu a budoucí aktualizace. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána. Období provedení registrace, instalace a aktivace je zaručeno do konce října 2020. Tuzemské e-mailové služby často blokují registrační zprávy jako spam, proto pro účely registrací plných verzí z Chipu doporučujeme si zřídit univerzální e-mail ve službě Google Mail. Pozn.: Majitelé e-mailu u služby Seznam mohou najít registrační zprávu ve složce »Hromadné«. Majitelé e-mailu u služby Gmail mohou najít registrační zprávu ve složce »Promoakce«.

Registrace plné verze Game Fire 6