Menu
CHIP Speedtest

SOUTĚŽ O 5x SLUCHÁTKA GOGEN TWS BUDDY

Užívejte si svou oblíbenou hudbu naplno. Pořiďte si bezdrátová sluchátka GoGEN TWS BUDDY, která vás nijak nebudou omezovat v pohybu. Jsou totiž skutečně bezdrátová, nespojuje je žádný kabel. Stačí je vložit do uší a přes Bluetooth spárovat s vaším chytrým telefonem či jinými zařízeními. Díky velkému frekvenčnímu rozsahu 50 až 20 000 Hz a impedanci 32 ohmů vynikne každý tón naplno, ať už dáváte přednost rocku, popu, nebo třeba opeře. 

Dlouhá výdrž baterie

Na sluchátkách najdete ovládací prvky pro snadnou úpravu hlasitosti nebo přeskakování mezi skladbami. Nechybí zde ani tlačítko pro příjem a ukončení hovorů, které lze provádět handsfree pomocí integrovaného mikrofonu. V každém sluchátku je umístěná 75 mAh baterie, která zaručí přehrávání hudby až po dobu osmi hodin. Tento čas však můžete rozšířit až na 25 hodin – stačí sluchátka průběžně dobíjet z dodávaného nabíjecího pouzdra.

Napište nám do komentáře pod soutěží na Facebooku nebo na email: marketing@chip.cz odpověď na otázku: Jaká je maximální výdrž baterie u sluchátek Gogen TWS Buddy?

Soutěž probíhá do 16. 12. 2020, výherce vyhlásíme na facebooku Chipu nebo odpovědí do emailu.

Chcete vyzkoušet časopis CHIP 10/2020 ZDARMA? Vyplňte formulář na www.chip.cz/zdarma a příští týden vám časopis zašleme až do vaší schránky!

SOUTĚŽ O 5x SLUCHÁTKA GOGEN TWS BUDDY