Menu

SOUTĚŽ O 4x HERNÍ SLUCHÁTKA JBL QUANTUM

1x JBL Quantum 200, 1x JBL Quantum 300, 1x JBL Quantum 600, JBL Quantum One

JBL Quantum

Dostaňte svou hru na novou úroveň. Zažijte epické momenty s herními sluchátky a reproduktory JBL Quantum. Díky zvuku JBL QuantumSOUND Signature, navrženým experty JBL speciálně pro herní účely, uslyšíte všechny zvuky přesně a realisticky, a budete o krok napřed před soupeři. Herní reproduktory JBL Quantum DUO vás vtáhnou do hry unikátními světelnými efekty a přesným zvukem, díky kterému odhalíte blížící se nepřátele a vychutnáte si explozivní zvuky akce. Headsety série Quantum jsou navržené tak, aby zůstaly pohodlné i po dlouhých hodinách hraní, díky lehké konstrukci a náušníkům z paměťové pěny. Jsou vybavené mikrofonem se zaměřením na hlas, abyste byli slyšet jasně a hlasitě, když potřebujete dávat instrukce svým jednotkám. Všechny modely série Quantum nabízí kompatibilitu s nativním systémem prostorového zvuku Windows Sonic Spatial Sound a vyšší modely navíc využívají vlastní technologii JBL QuantumSURROUND, která díky pokročilým algoritmům vytváří spolu se softwarem JBL QuantumENGINE neuvěřitelně realistický prostorový zvukový obraz, který vás dostane přímo doprostřed hry. A vlajková loď série, sluchátka JBL Quantum ONE, vybavená potlačením okolního hluku, vám přináší možnost zažít profesionální 3D prostorový zvuk díky technologii JBL QuantumSPHERE 360™ a integrovaným senzorům pohybu. Protože na každém zvuku záleží.

Napište nám do komentáře pod soutěží na Facebooku odpověď na otázku: K jakému předplatnému Chipu nabízíme jako bonus Bluetooth reproduktor JBL CLIP 4?

Soutěž probíhá do 14. 12. 2021, výherce vyhlásíme na facebooku Chipu.

Chcete vyzkoušet časopis CHIP 10/2021 ZDARMA? Vyplňte formulář na www.chip.cz/zdarma a do 14 dní vám časopis zašleme až do vaší schránky!

SOUTĚŽ O 4x HERNÍ SLUCHÁTKA JBL QUANTUM