Menu

Kaspersky Internet Security for Android

Plná roční verze Kaspersky Internet Security for Android pro zabezpečení mobilu. Uveřejněno v Chipu 10/2020.

Kaspersky Internet Security for Android slouží k zabezpečení smartphonu před malwarem i škodlivými webovými stránkami. Jeho instalací získáte i řadu dalších užitečných funkcí. Patří mezi ně například prověřování internetových odkazů z SMS zpráv, zamykání aplikací gestem, vyhledávání ztraceného smartphonu a jeho vymazání na dálku. Více se dozvíte v článku z tištěného Chipu.

Níže vložte vaši e-mailovou adresu a odešlete žádost:


Registrací souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda. Burda International CZ s.r.o. bude vaše údaje používat zejména k vyřízení objednávky a zasílání nabídek a novinek. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v každém emailu.

Po odeslání žádosti vám do e-mailové schránky dorazí zpráva s žádostí o potvrzení zájmu. Klikněte na aktivní odkaz. V následující zprávě již najdete váš aktivační kód.

Upozornění: Zprávy nesmí být doručeny na e-mailovou adresu, u které její majitel dříve požádal o zákaz zasílání zpráv od časopisu Chip (GDPR). Pokud se vám po odeslání žádosti zobrazí takové upozornění, použijte jinou adresu.

 Instalace:  Aplikaci Kaspersky Internet Security for Android >> si instalujte běžným způsobem z Obchodu Play a po jejím spuštění potvrďte licenční podmínky. Následně je potřeba aplikaci povolit přístup k úložišti vašeho smartphonu a k hovorům. V dalším okně použijte volbu »Mám licenci«, pokračujte klepnutím na »Zadejte aktivační kód« a nejpozději do konce října 2020 vložte aktivační kód z registrace výše. Získaný jednorázový aktivační kód nelze použít k prodloužení jiné licence.

Upozornění: Majitelé e-mailu u služby Seznam mohou najít registrační zprávu ve složce »Hromadné«. Majitelé e-mailu u služby Gmail mohou najít registrační zprávu ve složce »Promoakce«.


 

 

Kaspersky Internet Security for Android