Menu

Komerční sdělení

Výrobce paměťových úložišť přichází s novinkami u produktů SanDisk, především modulárního SSD úložného systému a paměťových karet formátů SD a mikro SD třídy UHS-I. Zaměřuje se na vysoký výkon, škálovatelnost a spolehlivost.

Raspberry Pi je název řady jednodeskových počítačů vytvořených Raspberry Pi Foundation, britskou charitativní organizací, jejíž cílem je vzdělání v oblasti informatiky a usnadnění přístupu k němu. Zní to hodně odborně? Ano, ale je to jen prvotní záměr – na dnes cenově dostupné Raspberry Pi lze narazit i doma.

Značka TCL uvádí na trh televizory C73 a P73 s úhlopříčkou až 85 palců, a především QLED TCL C735 s obří obrazovkou s úhlopříčkou 98 palců, což je bezmála 250 cm.

Western Digital oznámil, že dodává jako první ve svém odvětví vybraným zákazníkům poskytujícím hyperškálovatelná cloudová úložiště první vzorky pevných disků s kapacitou 22 TB CMR a 26 TB SMR.

Fakturu odešlete ihned po schůzce se zákazníkem, ověříte si úhradu ve frontě u pokladny nebo zkontrolujete, jak se vašemu podnikání daří po cestě na vlak.

realme představil v Evropě nejvýhodnější modely 4G a 5G smartphonů ze své řady realme 9. Smartphone bude k dostání ve třech barevných variantách – Sunburst Gold, Meteor Black a Stargaze White.

Největší IT konference u nás TechEd proběhne ve dnech 17.-19. 5. 2022, a to v hybridní podobě. Bude vpravdě československá – vystoupí na ní přední odborníci české a slovenské IT scény, a díky hybridní podobě se jí bez problémů budou moci zúčastnit i zájemci ze vzdálenějších krajů.

Do práce, na trénink, na výlety – elektrokoloběžky můžete využít nejrůznějšími způsoby. Jsou tiché, dostatečně výkonné a v době stoupajících cen pohonných hmot se mohou stát vaším alternativním prostředkem individuální dopravy.

Průměrný člověk stráví úklidem bytu až desetinu života. A zatímco někteří lidé u péče o domácnost relaxují, jiní se do ní musejí nutit. Chcete se vyhnout zdlouhavému uklízení? Inspirujte se tipy, jak zvládnout úklid bytu rychleji a efektivněji. 

Výrobce představil nové modely televizorů QLED a Mini LED řady C, které budou během tohoto roku postupně uvedeny na evropský trh. Dále uvádí novou řadu soundbarů, včetně druhé generace své vlastní oceňované technologie RAY-DANZ.

Huawei Nova 9 SE je vybaven 108Mpx fotoaparátem s technologií Al Quad. Je to hodně nebo málo? Na počtu pixelů přeci jen záleží. Díky tomu dosáhne Nova 9 SE i zachycení takřka nepatrné emoce a poradí si s každými světelnými podmínkami.

Inovativní design, kvalitní fotoaparát a skvělý výkon. Vlastnosti, které vám dokáží zpříjemnit každý den. Nic z toho ovšem nemá žádný význam, pokud musíte neustále kontrolovat stav akumulátoru. 

Žijeme v uspěchaném světě, který nabízí nové příležitosti. Cestování po světě nebylo nikdy tak snadné a v práci se setkáváme s mnoha lidmi různých kultur a poznáváme nové pohledy na podnikání.

Značka Logitech vždy platila za jednoho z nejlepších výrobců počítačového příslušenství. Nyní přicházejí na trh s moderní řadou zařízení pro vzdálenou pracovní komunikaci a videokonference.

Každá firma v současné době kromě vlastních produktů vytváří i něco dalšího – disponuje ohromným množstvím dat. Odborná konference Power BI Day se zaměřuje na moderní Power BI nástroje pro jejich zpracování, rozklíčování a srozumitelnou interpretaci. Její pátý ročník připravila Počítačová škola GOPAS na 7. dubna 2022.

<< <   1 2 3 ...   >>

Nová generace NVMe SSD disků Western Digital přináší podporu rychlejší sběrnice PCIe 4.0 a lepší energetickou účinnost.

Nový přírůstek populárních a úspěšných sportovních hodinek přichází na trh po roce a půl od uvedení modelu GT2 Pro. Vzhledově ale vycházejí…

Po roce uvádí Realme na trh novou “číselnou” řadu smartphonů s označením Realme 9. V jejím rámci budou k dostání dva modely, které…
Komerční sdělení