Menu
CHIP Speedtest

Komerční sdělení

  KOMERČNÍ SDĚLENÍ -  Útoky zneužívající situaci s COVID-19 se množí.  Bitdefender ČR/SK se rozhodl bezplatně pomoci napadeným zdravotnickým institucím a zařízením v ČR a na Slovensku.

 KOMERČNÍ SDĚLENÍ -  Společnost Asus, výrobce počítačů a elektroniky, nově nabízí svým zákazníkům exkluzivní Asus záruku a u zařízení z herní série Republic Of Gamers také tzv. ROG záruku proti náhodnému poškození. Byli jsme se podívat v servisu Asusu a zprostředkujeme vám, jak zde opravy probíhají.

  KOMERČNÍ SDĚLENÍ -  Operační systém Windows 10 má sice rozsáhlou funkční výbavu, přesto nezvládne tak jednoduchou věc, jako je přehrávání filmů z DVD. Můžete jej to ale doučit.

Čím dál častější variantou klasických operátorů je v současnosti nabídka paušálů s možností neomezeného volání. 

  KOMERČNÍ SDĚLENÍ -  Vertikálně tvarovaná bezdrátová myš CONNECT IT Vertical Ergonomic Wireless se bude hodit každému, kdo často pracuje s počítačem.

Pokud doma občas pracujete na počítači, určitě oceníte malý pracovní kout. Hodí se i jako relaxační zóna, pokud je PC vaším koníčkem. V článku najdete nejoblíbenější PC stoly, které vám ušetří místo v bytě.

Největší virtuální mobilní operátor SAZKAmobil slaví 6 let na trhu. Ke svým narozeninám naděluje nejlevnější data a zbrusu nové tarify pro všechny do 500 korun a bez závazků.

  KOMERČNÍ SDĚLENÍ -  Nakupte notebooky, herní sluchátka, grafické karty a mnoho dalšího IT vybavení a zaplaťte až po jeho vyzkoušení. Jak na to? Pomůže vám odložená platba.

  KOMERČNÍ SDĚLENÍ -  Program WinX HD Video Converter Deluxe na úpravy a konverzi videí si už stáhlo 90 milionů uživatelů po celém světě. Nyní jej můžete získat se speciální vánoční slevou.

  KOMERČNÍ SDĚLENÍ - Nejmodernější čtyřjádrový 64bitový procesor ARM Cortex A-55 a rychlý grafický procesor Mali-G31MP2 společně se 4 GB operační pamětí a 32 GB vnitřní paměti dělá z tohoto zařízení ideální multimediální centrum pro přehrávání videa, hudby i fotografií.

Máte sbírku DVD a chcete si je bezpečně uložit do počítače nebo NAS serveru? Nebo si přehrávat filmy z DVD v mobilu či tabletu?

Android, nebo iOS? Čemu dáváte přednost vy? V článku jsme pro vás srovnali dva favority trhu spotřební elektroniky.

Komunikace nebyla tak snadná, jako dnes, kdy máme všechny možnosti doslova na dosah ruky. Online média, bloggeři, vloggeři, YouTubeři, aplikace, komunikační aplikace a sociální média. Všichni bojují o své místo na obrazovce chytrých telefonů. Ale také bojují o své místo na trhu.

Rakuten Viber jako jediná komunikační aplikace umožňuje uživatelům zapojit vlastní kreativitu a vytvářet samolepky z oblíbených fotek.

Vybíráte si nový telefon? Zaměřte se na výkon baterie, kvalitu displeje, odolnost, ale i na rychlost softwaru.

<< <   1 2 3 ...   >>
TEST: Nokia 7.2 – slušivý design, ale slabší akumulátor

Má hezký a dostatečně jasný displej a funguje dobře v každodenním režimu. Také se nám líbí kvalita fotografií. Baterie ale vykazuje některé…

Úspora dat na home office: skvělý prohlížeč pro Android nabízí vylepšený režim úspory dat

Inovativní prohlížeč Opera pro Android získal aktualizaci. Vzhledem k současné koronavirové krizi vývojáři vylepšili zejména režim ukládání dat…

TEST: MAGIX Movie Edit Pro Premium, dobře vybavený videoeditor

Výrazně rychlejší a s užitečnou drobností – když použijete nový nástroj na správu celého projektu nově vytvářeného filmu, získáte lepší přehled…
Komerční sdělení


Vyšel nový Chip! Nedostanete se do trafiky?

Objednejte si ho až domů. Poštovné zdarma.
Objednat aktuální číslo DIGI HNED