Menu
CHIP Speedtest

Komerční sdělení

Vánoční tip: ideální monitor pro nadšené hráče.

Společnost HONOR přichází před Vánoci s novým chytrým telefonem HONOR 10X Lite. Telefon se pyšní dlouhou výdrží baterie a 128 GB úložištěm, což ocení zejména fanoušci mobilních her, e-knih nebo sledování seriálů a filmů.

Společnost realme byla označena za nejrychleji rostoucí značku, která dosáhla milníku 50 milionů prodaných chytrých telefonů. Označení vychází z dat zprávy Counterpointu o dodávkách chytrých telefonů za třetí kvartál letošního roku.

Výhradní distributor JBL pro Českou a Slovenskou republiku, společnost DSI, se rozhodla nestát v současné pandemické situaci bokem a podpoří české a slovenské školy třemi sty sluchátky s mikrofonem JBL Quantum 100 pro distanční výuku žáků středních a základních škol. Hodnota daru je více než 350 000 Kč.

Po čtrnáctidenním čekání, které však v období od globálního uvedení 7. října zkrátily předprodeje, se dnes začíná prodávat nový smartphone realme 7 – vyzyvatel v segmentu střední třídy. Dlouhá výdrž na akumulátor a super rychlé nabíjení potěší nejen všechny hráče. 

Startup World Cup & Summit, který organizátoři kvůli pandemii kompletně přesunuli do online prostředí, se uskuteční už ve středu 14. října. Živý přenos bude možné sledovat zdarma na www.swcsummit.com od 9.30 hodin.

Na český trh se sportovními hodinkami přichází novinka od společnosti HONOR – fitness hodinky HONOR Watch ES, které se pyšní dlouhou výdrží baterie, velkou nabídku sportovních režimů i virtuálním trenérem.

Technologická společnost HONOR na český trh právě uvádí nové chytré hodinky HONOR Watch GS Pro, které osloví především náročnější sportovní nadšence.

Síť německých zahraničních hospodářských komor (AHK) organizuje Industrial Suppliers Forum 2020, které je ideální příležitostí navázat nové kontakty s německými odběrateli.

Jistě jste zaznamenali, že Java začala vycházet každého půl roku. Od září 2017, kdy vyšla Java 9 (s module systémem) tedy vyšlo už 6 verzí a aktuálně vychází Java 15.

Tomáš Komenda je vedoucím vývoje a výzkumu reklamních systému Seznam.cz, kde působí již jedenáctým rokem. Zaměřuje se především na efektivní skloubení tradičního a agilního pojetí vývoje softwaru i kultury organizace.

Práce na dálku už zdaleka není výsadou specifických pracovních pozic pro zkušené odborníky, ale nový standard – a nic nenapovídá tomu, že by se to v nejbližší době mělo změnit. Lenovo nyní představilo sadu řešení, která pomohou snáze pracovat na dálku nejen samotným pracovníkům, ale také firmám.

Největší tuzemská akce zaměřená na IT bezpečnost a etický hacking je za dveřmi. Konference HackerFest se uskuteční 17. září 2020!

Letošní rok přinesl v důsledku epidemie koronaviru mnoho změn, které během léta velmi citelně poznamenaly především možnosti cestování.

Podívejte se na největší finále události Dota 2 v roce 2020.

<< <   1 2 3 ...   >>

Dobře vybavené smartphony s velkým displejem, vysokokapacitním akumulátorem, slušným výkonem a použitelným fotoaparátem lze dnes sehnat i za…

Značka realme přinesla ke konci roku další smartphone s perfektním poměrem mezi cenou, výkonem a výbavou.

Od uvedení prvního modelu smartphonu Galaxy Note, který byl tehdy se svým 5,3″ displejem považován spíše za tablet, nebo přesněji phablet,…