Menu

Komerční sdělení

Neuvěřitelné slevy prémiové audio a cinema techniky, to je Black Friday ve VOIX. Nepropásněte tuhle ojedinělou příležitost!

Společnost TCL Electronics výrazně snižuje ceny u vybraných modelů svých televizí v rámci akce Black Friday. Chce tak zákazníkům více zpřístupnit typy s obrazovkami QLED a QLED Mini LED. Největší model z nabídky s úhlopříčkou 249 cm bude za bezmála sto tisíc Kč.

Stále využíváte drátová sluchátka? Přesvědčíme vás, proč byste je měli už konečně vyměnit za AirPods. Pohodlí nade vše

Soundbar je typ reproduktoru, který je tvarem spíše dlouhý a nízký – částečně z akustických důvodů a také proto, aby mohl být instalován nad nebo pod zobrazovací zařízení, jako je televizor nebo monitor.

Všechny tiskárny nemusí být multifunkční. Mobilní telefon se správnou aplikací a moderní tiskárnou je může nahradit. Jak snadné to je, ukazuje video v článku.

Přinesou informace o zásadních novinkách na této nejvyužívanější online platformě

EVOLVEO uvádí na trh řadu grafických tabletů, které se vyznačují rychlou odezvou, vysokou citlivostí a rozlišením snímací vrstvy. Součástí setu všech tabletů EVOLVEO řady Grafico (T12, T8 a TW) je bezdrátové pero s 8192 úrovněmi tlaku a odezvou 233 PPS.

Stačí jenom 3 důvody, které vás okamžitě přesvědčí o tom, proč byste si měli pořídit iPhone. Není to jenom o skvělém a nestárnoucím designu, který iPhone odlišuje od konkurence.

Focení na mobil je v dnešní době naprostým standardem. Všichni ale toužíme nejen po ostrém záběru, ale také co nejvyšší kvalitě pořízených snímků.

Taky jste vždy záviděli profesionálním tvůrcům jejich práci, kdy na jediné fotce či krátkém videu dokážou zachytit naprosto dechberoucí momenty? A navíc je každý jejich záběr dokonale ostrý, i když jsou oni sami nebo jejich model v pohybu.

WD rozšiřuje portfolio značky SanDisk Professional o prémiové řešení v podobě SSD disku PRO-G40 SSD, který podporuje duální kompatibilitu propojení pomocí rozhraní Thunderbolt 3 i USB 3.2 Gen 2.

Monitory Samsung ViewFinity, dříve také označované jako HRM – High Resolution Monitors, jsou jedna z nových modelových řad z dílny korejského Samsungu. 

OKškolení patří do české softwarové společnosti OKsystem a.s., která působí na trhu přes 30 let.

Hraní her už dávno není jen výsadou podivínů a náruživých hráčů. Zahrát oblíbenou oddechovku nebo poslední herní pecku si může teenager po vyučování, vytížený profesionál i vitální senior.

V nabídce počítačových skříní EVOLVEO jsou nyní dostupné tři nové modely určené zejména hráčům a počítačovým nadšencům. Jsou vybavené RGB podsvícením.

<< <   1 2 3 ...   >>

Již loňský model televizoru TCL 65C825 patřil k nejlepším zařízením v poměru mezi kvalitou obrazu a zvuku, výbavou a cenou. Letošní verze TCL…

Headset JBL Quantum 810 jsou dokonalá herní sluchátka. Líbil se nám herní, ale přesto decentní design, extrémní pohodlí a skvělý zvuk včetně…

Nová generace QLED panelů se Samsungu opravdu povedla, kombinace Mini LED podsvícení a nového QLED panelu dává špičkový obraz, který…
Komerční sdělení