Menu

Komerční sdělení

Šestnáct let se zabýval vývojem průmyslových řídicích a komunikačních systémů. Poté patnáct let pracoval jako odborný asistent na Západočeské univerzitě. Nyní zakotvil ve společnosti Siemens Advanta. „Nejvíce mě baví, pokud se mi povede zprovoznit komunikaci (a nejen ji…) a když mi věci ožívají pod rukama. To je nejlepší odměna,“ říká o své práci vývojář Petr Krist.

Společnosti zabývající se výrobou osobních počítačů byly jedny z nejlepších tvůrců bohatství v historii akciových trhů. Tyto firmy začínaly v malém a stavěly na produktu, o kterém se domnívaly, že změní svět – a to se také stalo.

Canon a její partneři pokračují v úspěšném dobročinném projektu Kopírka hledá kancelář a letos už popáté darují použité, ale stále spolehlivé a výkonné přístroje do neziskových organizací. Na subjekty, které zašlou do 10. září 2021 kreativní přihlášku, čeká deset multifunkcí od Canonu.

Každý druhý Čech využije alespoň jednou měsíčně Vyhledávání od Seznam.cz, který je nejnavštěvovanější stránkou českého internetu.

I náročné dny teď zvládnete snáz díky až o 70 % vyšší rychlosti, při videohovorech oceníte skvělý obraz i zvuk a při sledování filmů si vychutnáte Dolby Atmos® – to vše s podporou výkonného procesoru.

realme GT 5G vybavený čipsetem Qualcomm Snapdragon 888 a chladícím systémem VC z nerezové oceli je prvním produktem nové řady GT. Na první pohled zaujme jeho nový netradiční design.

Firemní reputace na internetu je v dnešní době bezesporu účinný nástroj pro zákazníky i podnikatele, jak o sobě dát světu vědět ideálně v tom nejlepším světle.

Značka chytrých telefonů realme na summitu o globální dostupnosti 5G vyhlásila ambiciózní cíl: dostat smartphone s podporou sítí páté generace do rukou 100 milionům uživatelů, a to v horizontu tří let.

V neděli skončil prestižní etapový Závod míru do 23 let. Jelo se přes Jeseníky, a to od čtvrtka do neděle. Celkově závod vyhrál Ital Filippo Zana, první etapu vyhrál Čech Pavel Bittner. Závod se poprvé konal pod taktovkou společnosti Sazka.

Nová Coca-Cola Zero Sugar vás dostane svou lahodnější, jemnější a více osvěžující chutí přinášející do vašich úst skvělý pocit, a to stále bez cukru a kalorií.

Chytré telefony Motorola v sobě skrývají širokou nabídku možností pro zábavu i pracovní využití.

Acer se jako výrobce hardwaru snaží doplňovat svou nabídku o softwarová řešení, která v dnešní době dávají smysl koncovým uživatelům i firmám. Aktuálně zákazníci kladou důraz na flexibilitu a možnosti rychlého přizpůsobování svých IT systémů.

Díky technologickému pokroku vstupuje automatizace stále více do našich životů. Jedním z nejvíce postižených oblastí je průmysl. To je místo, kde stále více procesů provádějí stroje místo lidí. Jedním z dokonalých příkladů je svařování.

Smartphone Motorola moto g30 je vhodným telefonem pro ty, kteří zohledňují poměr cena/výkon. Kombinuje totiž výborný kamerový systém se zážitkem ze sledování a navíc disponuje velkým výkonem i úložným prostorem.

Podle odhadů došlo v minulém roce k 304 milionům ransomware útokům, oproti roku 2019 se jedná o více než 60% nárůst.

<< <   1 2 3 ...   >>

Huawei Watch 3 Pro jsou krásné chytré hodinky, ale oproti modelu Huawei Watch GT 2 Pro nabízí, alespoň prozatím, jen pár věcí navíc, které…

Herní konzole PlayStation od Sony je dostupná už v páté generaci. Přestože je v prodeji oficiálně od loňského listopadu, moc dostupná není.…

První vlajkový model společnosti Vivo uvedený na náš trh v nás zanechal nejlepší dojem a má šanci zlákat hodně zájemců, hlavně milovníků…