Menu

Komerční sdělení

Největší a tradičně nejkvalitněji obsazený cyklistický závod na českých silnicích mění svůj název.

Přes 90 % všech světových firem využívá cloud computing, některé firmy dokonce od více poskytovatelů najednou.

Značka realme letos obohatí střední a vyšší třídu chytrých telefonů hned dvěma svými vlajkovými loděmi. Jako první se představuje realme GT, model, který využívá výkonnou platformu Snapdragon 888 či inovativní systém chlazení z nerezové oceli.

Mobilní telefony realme pronikly mezi pětici nejprodávanějších značek na českém trhu. Vyplývá to z dat renomované výzkumné společnosti Canalys za poslední čtvrtletí roku 2020.

Počítačová škola GOPAS rozšiřuje spektrum svých odborných konferencí a na únor připravila zcela novou dvoudenní akci – JavaScript Days 2021. Konference bude uspořádaná v on-line podobě a je určená pro účastníky z České republiky i Slovenska.

Vzhledově zajímavá klasická drátová USB klávesnice přináší na pracovní stůl některé prvky, na které jsme zvyklí ze světa notebooků. Je to především nízký zdvih kláves a jejich podsvícení.

Mnohým home office vyhovuje, protože si lze uspořádat den tak, jak chtějí. Pokud jdete na home office poprvé, nezapomeňte dokoupit šikovné pomocníky, které 100% využijete. Do článku jste pro vás vybrali 4 produkty, bez kterých se neobejdete.

Snažíte se šetřit, ale stále se vám to nedaří? Seznamte se s mobilními aplikacemi na správu financí, se kterými budete mít nad svými výdaji perfektní přehled. Jakmile totiž zjistíte, kam se vaše peníze každý měsíc rozkutálí, snadněji pak zbytečné útraty omezíte na minimum.

V dnešní době je velmi nepraktické mít monitor od počítače na stole, nebo dokonce podložený knihami, které nepoužíváte.

Vánoční tip: ideální monitor pro nadšené hráče.

Herní myš YENKEE ZERO YMS 3000 je výsledkem spolupráce značky YENKEE a profesionálního hráče CS:GO Patrika „ZERO“ Žúdela. Spojením mnohaletých technologických zkušeností a dokonalých znalostí požadavků, jež na hráče klade bitevní pole, je myš, která se honosí mnoha špičkovými vlastnostmi.

Společnost HONOR přichází před Vánoci s novým chytrým telefonem HONOR 10X Lite. Telefon se pyšní dlouhou výdrží baterie a 128 GB úložištěm, což ocení zejména fanoušci mobilních her, e-knih nebo sledování seriálů a filmů.

Společnost realme byla označena za nejrychleji rostoucí značku, která dosáhla milníku 50 milionů prodaných chytrých telefonů. Označení vychází z dat zprávy Counterpointu o dodávkách chytrých telefonů za třetí kvartál letošního roku.

Výhradní distributor JBL pro Českou a Slovenskou republiku, společnost DSI, se rozhodla nestát v současné pandemické situaci bokem a podpoří české a slovenské školy třemi sty sluchátky s mikrofonem JBL Quantum 100 pro distanční výuku žáků středních a základních škol. Hodnota daru je více než 350 000 Kč.

Po čtrnáctidenním čekání, které však v období od globálního uvedení 7. října zkrátily předprodeje, se dnes začíná prodávat nový smartphone realme 7 – vyzyvatel v segmentu střední třídy. Dlouhá výdrž na akumulátor a super rychlé nabíjení potěší nejen všechny hráče. 

<< <   1 2 3 ...   >>

Společnost realme uvedla na trh další zajímavou novinku v podobě modelu 8 Pro. Jedná se o hodně dravou štiku, která bude lovit konkurenci…

Externí SSD nabízí vysokou kapacitu za dostupnou cenu. Jen některé jsou ale dostatečně rychlé. Testovací laboratoř Chipu vyzkoušela desítky…

Příjemně kompaktní OLED televizor s perfektním obrazem i zvukem potěší hlavně majitele menších obývacích pokojů, kteří to s kvalitou televizoru…