Menu

Komerční sdělení

Nedostatek čipů nesužuje jen ty z nás, kteří si chtějí koupit novou herní konzoli nebo mobil. Problém představuje i pro firmy, které se v pocovidové době snaží obměnit pracovní stroje svých zaměstnanců.

Rychlý procesor a 144 Hz displej jsou jednoznačně špičkové taháky pro každého hráče na telefonu. Ať už hrajete jakoukoliv akční nebo relaxační hru, pořádná obnovovací frekvence přinese plynulý a čistý obraz. Přidejte k tomu prvotřídní foťák a máte zde motorola edge 20.

Smartphone moto g60 nastavuje laťku poměru ceny a výkonu až nečekaně vysoko. Hned několik součástí jeho výbavy, jako 108Mpx fotoaparát, 6000mAh baterii, vysoce výkonný procesor, 6 GB RAM a dokonce i displej se 120Hz obnovovací frekvencí, bychom hledali ve výrazně dražších modelech.

Jedním z nejčastějších požadavků zákazníků je výběr vhodného pájecího nářadí, zejména tehdy, pokud se od operátora očekává minimální chybovost při pájení jednotlivých komponentů ve výrobcích. Toto je výzva, například při práci s malými pájecími ploškami, hustými vývody, několikavrstvými deskami či zemními (tzv. GND) spoji.

Šestnáct let se zabýval vývojem průmyslových řídicích a komunikačních systémů. Poté patnáct let pracoval jako odborný asistent na Západočeské univerzitě. Nyní zakotvil ve společnosti Siemens Advanta. „Nejvíce mě baví, pokud se mi povede zprovoznit komunikaci (a nejen ji…) a když mi věci ožívají pod rukama. To je nejlepší odměna,“ říká o své práci vývojář Petr Krist.

Společnost Xiaomi si na konec týdne připravila pro své fanoušky speciální akci, kde si budou moci vyzkoušet celou řadu legendárních koloběžek Mi Electric Scooter 3, našlapané herní mobily Poco X3 Pro a samozřejmě i další produkty od Xiaomi.

V Praze žije pět let, nejradši má fotbal, české pivo a svoji práci ve společnosti Siemens Advanta v pražských Stodůlkách, kde testuje funkčnost softwarů. „Bez ohledu na to, na jak těžkém projektu pracujete, vždy máte prostor pro rozvoj. Pokud narazíte na problém, požádáte o pomoc. Kolegové jsou velmi přátelští a navzájem se podporujeme,“ říká Brazilka Ana Carolina o své práci.

Michal Brouček pracuje v plzeňské pobočce společnosti Siemens Advanta dva a půl roku jako softwarový inženýr a vedoucí vývojového týmu. Svou práci si velmi pochvaluje. Kromě technických záležitostí má na starosti i spokojenost svých kolegů v týmu a zajišťování celkové pohody na pracovišti. 

Stále více zákazníků objevuje benefity, které jim poskytuje outsourcing kompletního IT jako služby. HPE GreenLake je nástroj, který firmám v rychle se měnícím světě technologií umožní mít své IT kapacity stále pod kontrolou a pružně reagovat na změnu potřeb.

Společnosti zabývající se výrobou osobních počítačů byly jedny z nejlepších tvůrců bohatství v historii akciových trhů. Tyto firmy začínaly v malém a stavěly na produktu, o kterém se domnívaly, že změní svět – a to se také stalo.

Canon a její partneři pokračují v úspěšném dobročinném projektu Kopírka hledá kancelář a letos už popáté darují použité, ale stále spolehlivé a výkonné přístroje do neziskových organizací. Na subjekty, které zašlou do 10. září 2021 kreativní přihlášku, čeká deset multifunkcí od Canonu.

Každý druhý Čech využije alespoň jednou měsíčně Vyhledávání od Seznam.cz, který je nejnavštěvovanější stránkou českého internetu.

I náročné dny teď zvládnete snáz díky až o 70 % vyšší rychlosti, při videohovorech oceníte skvělý obraz i zvuk a při sledování filmů si vychutnáte Dolby Atmos® – to vše s podporou výkonného procesoru.

realme GT 5G vybavený čipsetem Qualcomm Snapdragon 888 a chladícím systémem VC z nerezové oceli je prvním produktem nové řady GT. Na první pohled zaujme jeho nový netradiční design.

Firemní reputace na internetu je v dnešní době bezesporu účinný nástroj pro zákazníky i podnikatele, jak o sobě dát světu vědět ideálně v tom nejlepším světle.

<< <   1 2 3 ...   >>

Na uvedení nového smartphonu značky Huawei na náš trh jsme čekali celý rok. Prozatím se k nám sice nedostane vlajková loď P50, ale cenově…

Xiaomi 11T Pro si v testu vedl téměř ve všech ohledech výborně. Skvěle vybavený smartphone vyšší střední třídy nabízí špičkový výkon,…

Smartphony už většinou nabízejí dostatečnou kvalitu snímků a pohotovost, takže z trhu prakticky vytlačily digitální kompaktní fotoaparáty. Co…