Menu

Acer s tiskovým řešením PrinterLogic

02.06.2021 15:28 | Komerční sdělení
AD
Acer s tiskovým řešením PrinterLogic

Acer se jako výrobce hardwaru snaží doplňovat svou nabídku o softwarová řešení, která v dnešní době dávají smysl koncovým uživatelům i firmám. Aktuálně zákazníci kladou důraz na flexibilitu a možnosti rychlého přizpůsobování svých IT systémů.

Acer se nedávno spojil s firmou PrinterLogic, která vyvíjí řešení v oblasti tisku bez serverů. Cílem je nabídnout jednoduchou a levnou správu tisku pro podniky pracující s  koncovými zařízeními Acer (chromebooky, notebooky, PC). Pomocí rozšíření PrinterLogic pro Chrome OS mohou společnosti snadno přejít ze služby Google Cloud Print, jejíž životní cyklus skončil v prosinci 2020, a nasadit víceuživatelské řešení SaaS (software jako služba) bez nutnosti instalace dalších serverů, čímž ušetří náklady na správu a zařízení.

Řešení PrinterLogic ale podporuje všechny operační systémy - nejen zařízení se systémem Chrome OS - a nabízí centralizovanou, flexibilní platformu pro tisk ze všech zařízení a koncových bodů, která udržuje tiskové úlohy lokální a bezpečné díky přímému IP tisku. Uživatelé mohou tisknout z jakéhokoliv zařízení, ať jsou kdekoliv, takže tisk je pro ně jednoduchý a pro podniky nákladově efektivní. Například u zařízení s Windows se nastavení služby omezuje na stažení a jednoduchou instalaci několikabajtového softwarového ovladače. Každý uživatel si pak na jedno kliknutí najde a nainstaluje svou tiskárnu. Řešení je navíc lehce škálovatelné, takže se přizpůsobí měnícím se počtům uživatelů i tiskových bodů. Pokročilý reporting dovoluje sledovat tiskové úlohy přes celou společnost až k jednotlivým uživatelům.

Spojení nabídek Aceru s PrinterLogic odpovídá prosazované strategii Aceru DaaS (device as a service), pomocí které chce tchajwanský výrobce více proniknout do firemního segmentu. Nabídka řešení s PrinterLogic je dostupná v celé Evropě. V současné době zde nachází nové zákazníky například v segmentu zdravotnictví. Pro získání dema mohou uživatelé vyplnit formulář na https://try.printerlogic.com/acer-chrome/.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení