Menu

Barvité zvuky ze soundbarů

03.11.2022 20:53 | Komerční sdělení
AD
Barvité zvuky ze soundbarů

Soundbar je typ reproduktoru, který je tvarem spíše dlouhý a nízký – částečně z akustických důvodů a také proto, aby mohl být instalován nad nebo pod zobrazovací zařízení, jako je televizor nebo monitor.

V soundbaru je v jednom boxu umístěno více reproduktorů, což pomáhá vytvářet stereofonní zvuk, nebo dokonce prostorový efekt. Součástí soundbaru obvykle bývá samostatný subwoofer, který může být použit jako jeho doplněk. Jde o praktické zařízení, velmi snadno se instaluje a nepřekáží. Nyní do tohoto atraktivního segmentu nově vstupuje i známá japonská značka JVC a to hned třemi modely s podporou Dolby Atmos.

JVC TH-E851B

3.1 S BEZDRÁTOVÝM SUBWOOFEREM

Soundbar JVC TH-E851 s 3.1 kanálovým zvukem a bezdrátovým subwooferem má celkový RMS výkon 380 W a představuje ideální do- plněk k televizoru pro všechny, kteří si chtějí vychutnat filmové zážit- ky jako v kině nebo poslouchat oblíbenou hudbu v pohodlí obývacího pokoje. V podélném rozložení přístroje je uloženo šest reprodukto- rů – vždy po dvou pro levý, pravý a centrální kanál. Zvukový prožitek umocňují vestavěné ekvalizéry, které upravují nastavení zvuku podle žánru – film, hudba, sport, mluvené slovo. Hudební obsah nebo mluvené slovo můžete pohodlně streamovat do soundbaru i přes Bluetooth a při- pojit můžete i USB flash disk.
Cena: 14 990 Kč

jvc-th-e851b

JVC TH-E741B

2.1 SE SLUŠNÝM VÝKONEM

Zařízení JVC TH-E7451 zaujme využitím 2.1 kanálového zvu- ku a celkovým RMS výkonem 280 W. V přístroji jsou uloženy celkem čtyři reproduktory – dva pro levý a dva pro pravý ka- nál. Tento systém přispívá především k lepšímu zážitku sle- dování filmů. Nepostradatelnou součástí hudby a filmových efektů jsou nízké tóny neboli basy. O jejich výrazné podání se stará bezdrátový subwoofer s bass reflexem. Subwoofer se automaticky páruje se soundbarem po jeho zapnutí. Odpadá tak nutnost kabelového propojení obou přístrojů. Stejně ja- ko v případě modelu TH-E851B lzpro připojení soundbaru použít HDMI, optiku, Bluetooth, line-in kabel, nebo USB.
Cena: 9 990 Kč

jvc-th-e741b

JVC TH-E431B

2.1 SE SUBWOOFEREM UVNITŘ

Celkový RMS výkon soundbaru JVC TH-E431B je 240 W. I ten- to cenově dostupný model je vybaven subwooferem, který je ale v tomto případě vestavěný přímo v něm. Koncept ve- stavěného subwooferu oceníte především v menších pro- storech. Stejně jako ostatní dva soundbary JVC podporuje soundbar TH-E431B technologii Dolby Atmos, která převádí zvukový signál do prostorového zvuku. Přepínat mezi zdroji zvuku (tedy například HDMI, Bluetooth, optika) lze pohodlně prostřednictvím dálkového ovladače, nebo i tlačítky na bo- ku soundbaru. Součástí balení soundbaru je i montážní sada pro bezpečné upevnění soundbaru na stěnu, dále HDMI kabel a LINE-IN kabel
Cena: 7 990 Kč

jvc-th-e431b

SOUNDBARY JVC KOUPÍTE NAPŘÍKLAD V PRODEJNÍ SÍTI DATART


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení