Menu

Bezplatná pomoc nemocnicím od Bitdefenderu

31.03.2020 13:09 | Komerční sdělení
Bezplatná pomoc nemocnicím od Bitdefenderu

  KOMERČNÍ SDĚLENÍ -  Útoky zneužívající situaci s COVID-19 se množí.  Bitdefender ČR/SK se rozhodl bezplatně pomoci napadeným zdravotnickým institucím a zařízením v ČR a na Slovensku.

Zdravotnická zařízení v Čechách a na Slovensku budou mít možnost získat vyšší zabezpečení pokročilé ochrany proti cíleným útokům pomocí jednoduše nasaditelného EDR, Sandboxu a Hyperdetect vrstvy.

„Evidujeme cílené útoky na zdravotnická zařízení v souvislosti s virem COVID-19, kdy se útočníci snaží využít chaosu a útočí pomocí phishingových útoků. Abychom usnadnili nasazení pokročilých řešení právě v exponovaném sektoru zdravotnictví, rozhodli jsme se poskytnout na půl roku bezplatnou licenci nejvyšších verzí ochrany Bitdefender GravityZone Ultra a Bitdefender GravityZone Elite, a to včetně bezplatného nasazení a podpory. Nabídka se týká všech nemocnic a zdravotnických zařízení v České republice a na Slovensku, která o to požádají.“

Bitdefender varuje před aktuálními útoky

Nové varianty útoků, jako například Defray, Doppelpaymer, Bitpaymer a další, vyžadují vyšší ochranu s pokročilými funkcemi Bitdefender GravityZone Elite, obsahující například technologii HYPERDETECT analýzy, která využívá k odvrácení cílených útoků 75 000 modelů strojového učení.

Zdravotnická zařízení mohou získat přehled nad tím, odkud útok přišel, díky pokročilé vizualizaci probíhajícího útoku, a jednoduše mohou izolovat napadené stroje s podporou lehce spravovatelného EDR ve verzi Bitdefender GravityZone Ultra.

Akce platí pouze pro nové zákazníky z oblasti zdravotnických zařízení v České republice a na Slovensku, a to včetně bezplatné konzultace a podpory při nasazení. Akce se naopak nevztahuje na addony, jako například Patch Management.

Více informací zde.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.