Menu

Black Friday s Voix

25.11.2022 13:26 | Komerční sdělení
AD
Black Friday s Voix

Neuvěřitelné slevy prémiové audio a cinema techniky, to je Black Friday ve VOIX. Nepropásněte tuhle ojedinělou příležitost!

Každoroční akce Black Friday je tu a my ve společnosti VOIX vám nabízíme naši luxusní audio a cinema techniku nejvýznamnějších světových značek za naprosto výjimečné ceny. Co jsme pro vás připravili? 

Zkuste například: 

 • Samostatný hudební systém Bang & Olufsen Stage Nordic Ice
  U vašeho chytrého televizoru nesmí chybět tento nádherně zpracovaný i znějící soundbar, který nepotřebuje samostatný subwoofer. A naše akční cena vás o tom rozhodně přesvědčí. Poskytneme vám totiž více než 50% slevu, přístroj můžete mít za 24 990 korun!

  bang-olufsen-nordic-ice

 • Skvěle hrající bezdrátový reproduktor Braun LE 03 
  Je vybavený nejmodernějšími standardy AirPlay2, Google Chromecast nebo ovládáním přes Google Asistent. Získáte ho s fantastickou 30% slevou, tedy za 6990 Kč. 

  braun-le03

 • Kompaktní chytrý soundbar SONOS Beam 2
  Jedná se o nejnovější generaci tohoto produktu, který navíc nově disponuje technologií Dolby Atmos. Oproti původní ceně 12 990 Kč si ho u nás teď můžete pořídit už za 10 490 Kč. 

  sonos-beam

 • Sluchátka s adaptivním aktivním potlačením zvuku Bang & Olufsen Beoplay H95
  Využijte této jedinečné nabídky, kdy jsme pro vás sluchátka z původních 21 990 Kč zlevnili o téměř 60 % na 9990 Kč! 

  bang-olufsen-h95-nordic-ice

 • Sony WH-1000XM5 sluchátka, která přepisují pravidla nerušeného poslechu a zřetelných hovorů 
  Disponují totiž dvěma procesory, které ovládají osm mikrofonů, funkcí Auto NC Optimizer pro automatickou optimalizaci potlačení okolního hluku podle podmínek nošení atd. A vy je od nás můžete mít se slevou téměř 30 % za 7990 korun. 

  sony-wh-1000xm5

Tohle všechno je přitom pořád jen malá ochutnávka skvělých cen, které v rámci Black Friday najdete v obchodě VOIX. Podrobný přehled s kompletní nabídkou aktuálních slev najdete na naší speciální stránce

Akce probíhá od 19. do 28. listopadu, tak nás v našem showroomu v Dušní 3 na Praze 1 nezapomeňte navštívit včas!

Kontakt:

+420 602 624 221

obchod@voix.cz


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení