Menu

Čtyři nejdůležitější vlastnosti pořádné herní mašiny

30.09.2022 06:46 | Komerční sdělení
AD
Čtyři nejdůležitější vlastnosti pořádné herní mašiny

Hraní her už dávno není jen výsadou podivínů a náruživých hráčů. Zahrát oblíbenou oddechovku nebo poslední herní pecku si může teenager po vyučování, vytížený profesionál i vitální senior.

K opravdu pohlcujícímu hernímu zážitku se dostanou díky notebookům Lenovo Legion s pořádným grafickým výkonem.

Pořízení nového herního notebooku je důležitou investicí, která by se neměla podcenit. Je vždy dobré vsadit na kvalitu, abyste za rok nestáli před nutností koupit nový stroj. Přinášíme 4 zásadní vlastnosti, které odlišují pořádný herní stroj od obyčejných notebooků.

1. Když grafika, tak pořádná

Herní tituly stojí v řadě případů na výjimečném vizuálním zážitku. Ať už jde o závody rychlých aut, propracované střílečky nebo nádherné otevřené herní světy, v každém z nich si chceme především vychutnat strhující zábavu. Věrné vykreslení každého momentu hry a vysoký podíl snímků za sekundu (FPS) má na starosti kvalitní grafika.

nvidia-gf-rtx-logo-rgb-1c-blk-for-screen

Nejnovější notebooky Lenovo Legion disponují díky grafické kartě GeForce RTX z řady 30 a využití umělé inteligence kromě perfektního výkonu celou řadou funkcí pro hry (NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex nebo podpora ray tracingu) pro tvorbu obsahu (NVIDIA Broadcast, NVENC) či pro optimalizaci nastavení notebooku pro delší výdrž nebo tichý chod (Advanced Optimus, BatteryBoost, WhisperMode).

2. Propadněte novému dobrodružství

Ruku v ruce s dostatečným grafickým výkonem jde také zobrazovací technika. V případě notebooku Lenovo Legion 5 mluvíme o 15,6palcovém displeji s kvalitním IPS panelem a jemným 2,5K rozlišením pro perfektní obraz. Díky kombinaci obnovovací frekvence 165 Hz, technologie G-Sync a odezvy méně než 3ms hráči vždy udrží krok s aktuálním děním ve hře.

lenovo-legion

3. Rychle a zběsile v každé situaci

Díky kvalitním procesorům Intel Core až 12. generace nebo AMD Ryzen si Lenovo Legion 5 hravě poradí s každou studijní i soukromou výzvou. Plynulý chod i v těch nejnáročnějších situacích podpoří také velká operační paměť a rychlý SSD disk, se kterým se notebook i všechny aplikace spustí rychlostí blesku.

4. Teplo už není problém

Při výběru herního stroje je nutné myslet i na dobrý systém chlazení, což u notebooků platí dvojnásob. Dvoukanálový systém chlazení ColdFront 3.0 se dvěma ventilátory a čtyřmi větracími otvory umožňuje využít výkon notebooku Lenovo Legion 5 naplno. Uživatelé mohou také využít technologii Legion AI Engine, která dynamicky rozděluje výkon mezi procesor a grafiku pro ještě vyšší FPS.

Více informací nejen o tomto notebooku naleznete na www.lenovo.cz


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení