Menu

Dobrá zpráva pro hráče: nové rychlé disky z portfolia WD_Black SSD už jsou na trhu

16.08.2022 17:15 | Komerční sdělení
AD
Dobrá zpráva pro hráče: nové rychlé disky z portfolia WD_Black SSD už jsou na trhu

Western Digital nedávno v rámci tiskové konference What´s Next Western Digital představil dvě novinky ve své produktové řadě WD_Black. Tyto novinky jsou nyní dodávány na trh. Jsou to interní SSD disk WD_BLACK SN850X NVMe a herní externí SSD disk WD_BLACK P40 Game Drive.

SSD disk WD_BLACK SN850X NVMe – optimalizovaný pro elitní hráče, kteří hledají bezkonkurenční výkon

Výkonný interní SSD disk PCIe Gen41 přináší zlomové rychlosti čtení až 7300 MB/s. Minimalizovaná latence, prediktivní načítání a adaptivní řízení teploty zajistí hráčům zážitek z hraní a přidá navíc rychlé časy načítání a spouštění her i herních kapitol, plný vizuální zážitek a řízení zahřívání.

Ovládací panel WD_BLACK Dashboard (k dispozici ke stažení) s novým herním režimem Game Mode 2.0 (pouze u Windows) uvolňuje potenciál výkonu počítače a hráči mohou hrát, streamovat, nahrávat a ukládat hry. Volitelný chladič (u modelů 1 TB a 2 TB) je určen pro udržení špičkového výkonu a je doplněn i RGB podsvícením pro vylepšení vzhledu každého herního stroje.

Cena a dostupnost

SSD disk WD_BLACK SN850X NVMe je k dostání v kapacitách 1 TB, 2 TB a 4 TB prostřednictvím vybraných prodejců, reselerů a systémových integrátorů, a také na internetovém obchodě Western Digital Store. Ceny začínají na 4749 Kč (1 TB bez chladiče).

Externí herní SSD disk WD_Black P40 Game Drive

wd-black-p40

Disk má rozhraní USB 3.2 Gen2x2 a rychlosti čtení až 2000 MB/s. Disk je doplněn RGB podsvícením s ovládáním (pouze Windows). Ovládací panel WD_BLACK Dashboard (k dispozici ke stažení) poskytuje plné ovládání LED displeje a muže být synchronizován s mnoha stávajícími RGB ekosystémy pro nastavení, které může být personalizováno podle oblíbeného stylu hráče. Štíhlý, kompaktní a odolný design disku předurčuje WD_Black P40 i pro hraní her na cestách.

Cena a dostupnost

Externí herní SSD disk WD_Black P40 Game Drive je k dostání v kapacitách 500 GB, 1 TB a 2 TB prostřednictvím vybraných prodejců, reselerů a systémových integrátorů, a také na internetovém obchodě Western Digital Store. Ceny začínají na 2869 Kč (500 GB).


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení