Menu

EVOLVEO rozšiřuje nabídku herních počítačových skříní ATX a mATX

26.09.2022 13:45 | Komerční sdělení
AD
EVOLVEO rozšiřuje nabídku herních počítačových skříní ATX a mATX

V nabídce počítačových skříní EVOLVEO jsou nyní dostupné tři nové modely určené zejména hráčům a počítačovým nadšencům. Jsou vybavené RGB podsvícením.

Herní ATX midi tower EVOLVEO Functio 3 s předním RGB panelem a předinstalovaným ventilátorem s podsvícením RGB rainbow o průměru 120 mm je určen pro základní desky podporující platformu Intel i AMD. Mimo formát ATX je kompatibilní i s formátem Micro ATX a Mini ITX. Napájecí zdroj se umísťuje do dolní části skříně. Spodní mřížka je osazena vysouvacím prachovým filtrem, horní prachový filtr je uchycený magnety a je odnímatelný. Ovládání ventilátorů je možné pomocí LED tlačítka na kontrolním panelu skříně nebo pomocí připojení k základní desce.

Skříň má pozice pro tři 3,5palcové interní disky a pro tři 2,5palcové SSD disky. Maximální výška CPU chladiče je u této skříně 165 mm a maximální délka VGA karty 350 mm. Skříň nabízí jeden port USB 3.0 a dva porty USB 2.0, a také port HD audio. Skříň je možné dodatečně osadit dalšími sedmi ventilátory o průměru 120 mm (tři přední, dva horní a další dva nad zdrojem). Tyto ventilátory nejsou součástí balení. Společně s předinstalovaným zadním ventilátorem tak lze dosáhnout účinného chlazení. Rozměry herní skříně ATX midi tower EVOLVEO Functio 3 jsou (h × š × d) 480 × 215 × 440 mm.

evolveo-1

| Zdroj: Evolveo

Herní mATX skříň EVOLVEO M4 má předinstalovaný zadní 120mm ventilátor s RGB rainbow podsvícením a poloprůhlednou bočnicí z temperovaného skla. Skříň je určená pro základní desky podporující platformu Intel i AMD. Mimo formátu mATX je kompatibilní i s formátem Mini ITX a Micro ATX.

Napájecí zdroj se umísťuje do dolní části skříně. Spodní mřížka je osazena vysouvacím prachovým filtrem. Ovládání ventilátorů je možné pomocí připojení k základní desce. Skříň je určena pro CPU chladiče s maximální výškou 160 mm a pro VGA karty do výšky 350 mm.

Skříň má pozice pro dva 3,5palcové interní disky a pro čtyři 2,5palcové SSD disky. Skříň nabízí jeden port USB 3.0 a dva porty USB 2.0, a také port HD audio. Chlazení je možné dále rozšířit o dva 120mm horní ventilátory (nejsou součástí balení). Rozměry skříně jsou (h × š × d) 365 × 210 × 385 mm.

evolveo-2

| Zdroj: Evolveo

Model s označením EVOLVEO M5 nabízí vše, co přináší model M4. Navíc k zadnímu ventilátoru přidává dva předinstalované 120mm přední ventilátory s RGB podsvícením typu rainbow ring. Skříň je možné osadit VGA kartou s maximální délkou 345 mm. Rozměry skříně EVOLVEO M5 jsou (h × š × d) 402 × 205 × 392 mm.

Doporučené koncové ceny jsou 1790 Kč pro herní ATX midi tower EVOLVEO Functio 3, 1190 Kč včetně DPH pro EVOLVEO M4 a 1390 Kč včetně DPH pro EVOLVEO M5.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení