Menu

GoGEN Voyager – Jízdu mají v genech

02.05.2022 10:09 | Komerční sdělení
GoGEN Voyager – Jízdu mají v genech

Do práce, na trénink, na výlety – elektrokoloběžky můžete využít nejrůznějšími způsoby. Jsou tiché, dostatečně výkonné a v době stoupajících cen pohonných hmot se mohou stát vaším alternativním prostředkem individuální dopravy.

Dbejte na bezpečí

Elektrokoloběžky GoGEN mají výkonné motory, ale z bezpečnostních důvodů je u nich ze zákona rychlost omezena na maximálně 25 km/h a výkon na 1 kW. Pokud elektrokoloběžka splňuje tyto předepsané legislativní požadavky, pak je na ní z hlediska zákona i vyhlášky pohlíženo jako na jízdní kolo a není tedy potřeba pro její provozování vlastnit řidičský průkaz. Můžete se tak s ní vydat na cyklostezku, ale nesmíte například jezdit po chodníku. Před vyjetím si prostudujte všechna pravidla a hlavně buďte ohleduplní.

Cyklistická přilba je sice povinná jen u jezdců mladších 18 let, ale lze ji doporučit všem bez rozdílu. Nikdy nevíte, co se stane, a mít chráněnou hlavu je základ. Dále platí, že děti do 10 let nesmí na elektrokoloběžce jezdit bez doprovodu osoby starší 15 let.

Go, go, go – varianty pro všechny jezdce

GoGEN myslí na jezdce všech věkových a hmotnostních kategorií a pro každého má ten správný model. Vybavit se tak může celá rodina. Muž si může do pro jízdu do práce nebo na výlety pořídit výkonný model S701 Voyager PRO s 10“ koly, pro ženy a dívky je vhodná varianta GoGEN S501 Voyager s 8,5“ koly a nižší hmotností a pro děti pak koloběžka S201 Voyager LITE s 6,5“ koly vážící jen 10 kg.

dlouha-jizda

GoGEN S701 Voyager PRO – výkon i dlouhý dojezd

Koloběžka S701 je určena pro náročnější uživatele s hmotností až do 100 kg. Výkon motoru je 350 W a jet můžete kromě klasického režimu i v módu Sport, když si chcete užít akčnější jízdu, nebo naopak v režimu Eco, kdy je rychlost omezena na 17 km/h; šetříte tak baterii s kapacitou 11 600 mAh a ujedete mnohem dál. Šikovný je vestavěný tempomat, který koloběžku drží na zvolené rychlosti a nemusíte tak palcem držet „plyn“. Díky 10“ pneumatikám „anti-defekt“ si ušetříte obtížnou výměnu duše. Koloběžka má hmotnost 16,5 kg a pro snadnější přenášení ji můžete složit – řidítka s výškou 100 cm pak poslouží jako držadlo. Přes Bluetooth lze koloběžku propojit s aplikací v mobilním telefonu. Na jedno nabití můžete ujet až 35 km a díky výkonnému motoru vás stroj vyveze do kopce s až 15% stoupáním.

 

dsc-9563

GoGEN S501 Voyager – střední kategorie

Elektrokoloběžka S501 Voyager má motor s výkonem 250 W a 8,5“ anti-defekt pneumatiky. Stejně jako výkonnější model S701 nabízí tempomat, jízdní režimy Sport a Eco a lze ji snadno složit pro snadnější přepravu. Uveze až 100 kg, ale samotná koloběžka má v tomto případě hmotnost jen 14 kg, takže ji bez větší námahy vynesete i do schodů. Za šera a tmy se hodí barevné boční LED podsvícení, které výrazně zvýší viditelnost. Koloběžka je k dispozici ve třech barevných variantách s efektním podsvícením – červené s červenými doplňky, černé s červenými doplňky a bílé s modrými doplňky. Odhadovaný dojezd na baterii s kapacitou 7 500 mAh je 25 km.

b9a9686-1

GoGEN S201 Voyager LITE – pro děti a mládež

Dětská elektrokoloběžka S201 Voyager LITE má motor s výkonem 250 W a omezením rychlosti už na 23 km/h. Začátečnici si mohou vybrat jízdní režim Eco, kdy se zvýší dojezd a sníží rychlost na maximálně 15 km/h. Koloběžka má menší rozměry, anti-defekt pneumatiky s průměrem 6,5“, řidítka s výškou 86 cm a váží příjemných 10 km. Hodí se tak pro děti od 7 let a hmotností do 80 kg. Vybrat si můžete ze tří barevných variant – bílé s růžovými doplňky, černé s modrými doplňky a bílé s modrými doplňky. Viditelnost a tím i bezpečnost zvyšuje přední trubicové a boční LED podsvícení. Na 5000 mAh baterii lze ujet až 17 km.

 

novinka-na-ceste

GoGEN S801 Voyager 500W - novinka na cestě

Od května bude mít GoGEN v nabídce novou elektrokoloběžku s výkonem motoru 500 W a omezením rychlosti na 23 km/h. Vybavena bude 10“ anti-defekt pneumatikami, tempomatem a velkokapacitní baterií 11 600 mAh. Podobně jako další modely podporuje kromě klasického i Sport a Eco režim s delším dojezdem a maximální rychlostí 17 km/h, který je vhodný pro začátečníky. Výška řídítek tohoto modelu je 100 cm a nosnost 120 kg. Má skládací konstrukci a hmotnost 17 kg. Připojit ji můžete přes Bluetooth ke smartphonu.

Aktuálně běží akce, kdy po registraci nákupu dostanete k elektrokoloběžce dárek: buď bezdrátová sluchátka, nebo reproduktor.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení