Menu

HONOR Watch ES: fitness trenér na vašem zápěstí

12.10.2020 00:01 | Komerční sdělení
AD
HONOR Watch ES: fitness trenér na vašem zápěstí

Na český trh se sportovními hodinkami přichází novinka od společnosti HONOR – fitness hodinky HONOR Watch ES, které se pyšní dlouhou výdrží baterie, velkou nabídku sportovních režimů i virtuálním trenérem.

V předprodeji je seženete v barvě Meteorite Black za příjemných 2 499Kč navíc s dárkem v podobě fitness náramku HONOR Band 5.

Chytrý a moderní asistent

Fitness hodinky HONOR Watch ES vás nadchnou stylovým 1,64palcovým dotykovým AMOLED displejem s rozlišením 456x280 pixelů. Jejich vzhled podtrhuje tenký a lehký design spolu se silikonovým páskem a zakřivenými hranami. Hodinky jsou pohodlné a lehké i při celodenním nošení, váží pouhých 21 gramů při tloušťce 10,7 mm s 30 mm širokým rámem hodinek. Dostupné budou ve třech barevných provedeních – Meteorite Black, Coral Pink a Icelandic White, proto jsou i výborným módním doplňkem, který si přizpůsobíte vaší náladě a outfitu. HONOR Watch ES vám umožní vyjádřit svou náladu i přizpůsobením vzhledu ciferníku. Jako ciferník si totiž můžete nastavit své vlastní fotografie z alba telefonu. Mimo to hodinky mají také šest již předinstalovaných “always on” ciferníků.

Pro maximalizaci pohodlí a efektivity jsou hodinky HONOR Watch ES vybaveny širokou nabídkou funkcí. Můžete přijímat oznámení o příchozích hovorech a zprávách, přehrávat hudbu, zobrazovat informace o počasí nebo pokud jste majitelem telefonů HONOR nebo Huawei dálkově ovládat fotoaparát v telefonu. Automatické je i neustálé monitorování tepu, spánku nebo stresu. Velmi zajímavou funkcí je také monitorování okysličení krve nebo ženského cyklu. Podobně jako většina zařízení značky HONOR se i tyto hodinky pyšní velmi dobrou výdrží baterie, která je až 10 dní na jedno nabití. Hodinky za pouhých 30 minut nabijete z plně vybité na 70 %.

Virtuální fitness trenér na zápěstí

HONOR Watch ES jsou moderní hodinky určené především pro milovníky fitness. Jsou vybaveny 12 tréninkovými kurzy, které se skládají ze 44 animovaných pohybů, jejichž přesnou ukázku si můžete sami spustit. Vizuální navádění usnadňuje především začátečníkům naučit se cviky správně. Hodinky podporují až 85 režimů cvičení a 10 profesionálních režimů fitness, které pokrývají širokou škálu aktivit. Během každého tréninku vám budou měřena přesná data, jako je srdeční frekvence, spálené kalorie nebo doba trvání. Pro efektivnější cvičení si můžete nastavit tréninkové cíle (vzdálenost, kalorie nebo čas). Hodinky vás automaticky upozorní, pokud cvičíte mimo cílový rozsah. Pomocí fitness režimů a tréninkových metrik vám pomohou zvýšit výkon a dosáhnout vašich cílů. Za každý dosažený cíl vás hodinky odmění formou ocenění. Vyzkoušet s nimi můžete krátká cvičení nebo pečlivě navržené kurzy.

foto-1(1)

Technické parametry HONOR Watch ES

Displej

1,64palcový AMOLED

456 x 280 pixelů

Design

Elegantní design se silikonovým páskem a zakřivenými hranami

Váha

21 gramů

Baterie

Až 10 dní na jedno nabití s rychlým nabíjením

Profesionální trenér

12 tréninkových kurzů se 44 animovanými cvičeními

95 režimů cvičení

Automatické rozpoznávání tréninku

Motivující odměny

Chytré funkce

Detekce SpO2

Monitorování stresu

Monitorování spánku

Monitorování srdeční frekvence 24/7

Monitor ženského cyklu

Více informací naleznete na www.hihonor.com/cz.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení