Menu
CHIP Speedtest

Jak vybrat ideální rohový PC stůl pro práci i zábavu?

19.02.2020 12:04 | Komerční sdělení
Jak vybrat ideální rohový PC stůl pro práci i zábavu?

Pokud doma občas pracujete na počítači, určitě oceníte malý pracovní kout. Hodí se i jako relaxační zóna, pokud je PC vaším koníčkem. V článku najdete nejoblíbenější PC stoly, které vám ušetří místo v bytě.

Jak vybrat správný PC stůl?

Počítačové stoly se od těch psacích liší v několika ohledech. PC stůl má kromě plochy na psaní také úložný prostor na umístění monitoru, klávesnice apod. Počítač se tak stane součástí stolu a váš pohled nebudou rušit žádné kabely. Kromě kvalitního materiálu se při výběru zaměřte na možnost nastavení výšky PC stolu, na dostatečně velkou pracovní plochu a na přídavné úložné prostory. Přihrádka pro samotný počítač, výsuvná plocha pro klávesnici nebo speciálně upravená plocha pro monitor vám pomohou udržet na stole pořádek.

heureka-stoly

Volba 1 – PC stůl Gib TENUS meble

PC stůl TENUS od výrobce nábytku Gib vás na první pohled zaujme dostatkem úložného prostoru. Jeho design je jednoduchý, takže hravě zapadne do každé domácnosti. Recenzenti si na něm pochvalují také nízkou cenu. Jako materiál na stolek výrobce použil vrstvené dřevo o tloušťce 16 mm a 22 mm. Skříňková dvířka se prodávají v různých barevných variacích – některé z nich se hodí i do pokoje pro děti nebo studenty.

Volba 2 – PC stůl Tempo Kondela Maurus

Rohový stůl pro PC Tempo Kondela Maurus se vyznačuje praktičností a obrovskou pracovní plochou. Použitá laminovaná dřevotříska má šířku 16 mm a světlý design povrchu byste nerozeznali od dubu sonoma. Pravá část stolu obsahuje i skříňku, poličku a zásuvku. Stůl patří k celé sestavě Maurus, díky které si můžete nábytek do pokoje pořídit v jednotném stylu.

Volba 3 – PC stůl Tempo Kondela Tale

Designový PC stůl Tempo Kondela Tale disponuje možností umístění na pravou i levou stranu. Základní část stolu je v bílé barvě, zatímco vyčnívající deska má odstín tmavého dubu. Dostatek prostoru pro dokumenty a PC doplňky poskytují tři zásuvky, polička a prostor pro klávesnici. Na úložnou část se kolmo umisťuje hlavní pracovní deska v bílé barvě, na které najdete místo pro rutinní i kreativní práci.

heureka-zakaznik

PC stůl Tempo Kondela Tale recenzenty zaujal snadnou montáží, designem a variabilním uspořádáním.

Pracovna nebo relaxační zóna? PC stůl zvládne obojí

Při nákupu rohového PC stolu se myslete hlavně na praktičnost. Zaměřte se na kvalitu jeho provedení, nastavitelnou výšku a dostatek úložných prostor než na nízkou cenu a nejnovější design. Čeští recenzenti Heureky mají jasno – kupují PC stoly, které nabízejí maximální pracovní pohodlí i s minimem prostoru.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání


Komerční sdělení