Menu

Kvalitní obraz s perfektním servisem

23.09.2022 04:19 | Komerční sdělení
AD
Kvalitní obraz s perfektním servisem

Japonská značka JVC uvádí na náš trh nové řady 4K QLED televizorů VAQ6235, VAQ7235 a VAQ8235

v zajímavém cenovém spektru.

 Spolu s prémiovou kvalitou obrazu přináší bohatou výbavu včetně chytrých funkcí systému Android TV 11. Ovšem pro zákazníky bude důležitá i možnost vyřízení případné opravy přímo doma, která platí pro majitele modelů s úhlopříčkou 49“ a vyšší. Pokud se tedy s televizorem něco stane, není nutné jej vozit zpět do prodejny, jednoduše přijede opravář a závadu opraví na místě. Výrobce na nové televizory nabízí po registraci 42měsíční záruku.

JVC LT- VAQ6235

Cenově nejzajímavější televizory z letošní nabídky JVC v podobě modelů VAQ6235 mají 4K QLED panely s lokálním ztmavováním a úhlopříčkou 43“, 50“ a 55“. Za cenu od 14 990 Kč nabízí plnou portovou výbavu v podobě tří televizních tunerů (DVB-T2/S2/C), tří HDMI 2.1 konektorů, dvou USB portů pro připojení externího disku a zvukového analogového i optického výstupu. O zvuk se stará dvojice 10W reproduktorů a integrovaný subwoofer. K internetu lze televizor připojit pomocí Wi-Fi, ale i kabelově prostřednictvím LAN adaptéru, skvělou konektivitu doplňuje Bluetooth a integrovaný Chromecast. Nohy stojánků jsou umístěny na boku televizoru, ovšem díky VESA otvorům je možná i instalace na zeď. Součástí dodávky je přehledné dálkové ovládání. Výhodou je využití moderního operačního systému Android TV 11.

jvclt55vaq6235-01

JVC LT- VAQ7235

Modely VAQ7235 mají rovněž úhlopříčku v rozsahu 43“, 50“ a 55“ a QLED panel se 4K rozlišením a využívají systém Android TV 11. Portová výbava je shodná s modelem VAQ6235, obě zařízení se od sebe liší hlavně podobou stojanu. Televizor má tři tunery (DVB-T2/S2/C), tři HDMI 2.1 zdířky s podporou eARC a Auto Low Latency Mode (ALLM) i analogový a digitální zvukový vývod pro připojení soundbaru. Samozřejmě ale má vlastní ozvučení v podobě dvou Dolby Atmos reproduktorů s výkonem 10W a subwooferem se zadním výstupem. Tělo televizoru se tentokrát nachází na centrálním stacionárním stojanu a zaujme tenkými rámečky. Stejně jako všechny nově představené modely i tento podporuje škálu aplikací, včetně českých streamovacích služeb, jako jsou Kuki, Lepší.TV, O2 TV nebo Voyo.

jvclt55vaq6235-01

 

JVC LT- VAQ8235

Nejvyšší modely řady VAQ8235 mají 55“ a 65“ QLED panel s UHD 4K rozlišením a splňují požadavky HDR10+. Výbava v tomto případě zahrnuje supertenké tělo a stojan s povrchem z leštěného hliníku. Pohodlné polohování obrazovky umožňuje centrální stojan s možností otáčení panelu do stran. QLED obrazovka se pyšní výjimečným podáním barev a skvělým kontrastem, index zpracování obrazu dosahuje 3 000 Hz. Uživatelé ocení dvojici dálkových ovladačů, první je větší a shodný s předchozími modely, druhý se připojuje pomocí Bluetooth, podporuje hlasové ovládání a je designově minimalistický. Díky systému Android TV 11 televizor podporuje řadu streamovacích aplikací včetně Disney+, Netflixu, O2 TV nebo Amazon Prime. Cena televizoru začíná na 20 990 Kč.

jvclt65vaq8235-01


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení