Menu

Největší československá IT konference TechEd proběhne podvacáté

04.05.2022 08:30 | Komerční sdělení
AD
Největší československá IT konference TechEd proběhne podvacáté

Největší IT konference u nás TechEd proběhne ve dnech 17.-19. 5. 2022, a to v hybridní podobě. Bude vpravdě československá – vystoupí na ní přední odborníci české a slovenské IT scény, a díky hybridní podobě se jí bez problémů budou moci zúčastnit i zájemci ze vzdálenějších krajů.

Konference už tradičně nabídne přehled o všem zajímavém, co se v poslední době ve světě IT událo, o čem se hovořilo na významných světových konferencích a fórech, zejména v oblasti platformy Microsoftu.

„Jubilejní dvacátý ročník konference TechEd jsme se rozhodli uspořádat v hybridní podobě a její účastníci mají možnost zvolit si formu, která jim lépe vyhovuje. Buď se mohou zúčastnit jednodenní „živé“ části konference, která proběhne 17. května v Praze a další dva dny absolvovat online, nebo zvolit pouze online přístup. Chceme zájemcům nabídnout možnost živé interakce s přednášejícími odborníky i kolegy z oboru, která v posledních letech většině z nás citelně chybí,“ říká k letošním novinkám Jan Dvořák, výkonný ředitel Počítačové školy GOPAS.

teched

Dvacátý ročník vývojářské konference, TechEd 2022, proběhne letos v hybridní formě.

Konference je určena pro široké spektrum profesionálů v oblasti informačních technologií – IT a databázové specialisty, vývojáře, bezpečnostní odborníky a všechny, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech. V třídenním formátu nabídne 36 přednášek dvaceti předních českých a slovenských IT odborníků a zkušených lektorů.

Novinkou letošního ročníku je hybridní podoba konference. Kombinuje možnost fyzicky se zúčastnit přednášek s využitím platformy, kterou Počítačová škola GOPAS vyvinula pro plnohodnotné distanční odborné vzdělávání a konference. Zájemci tak mají možnost absolvovat první den živých přednášek a další dva dny v online podobě, nebo zvolit dvoudenní online přenos dvou souběžných streamů, doplněný týdenním přístupem do archivu přednášek.

Odborná konference TechEd 2022 proběhne ve dnech 17.-19. května. Informace o jejím programu, přednášejících a tématech postupně přibývají na stránkách konference teched.cz.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení