Menu

Nová konference JavaScript Days 2021

01.02.2021 14:00 | Komerční sdělení
AD
Nová konference JavaScript Days 2021

Počítačová škola GOPAS rozšiřuje spektrum svých odborných konferencí a na únor připravila zcela novou dvoudenní akci – JavaScript Days 2021. Konference bude uspořádaná v on-line podobě a je určená pro účastníky z České republiky i Slovenska.

Konference JavaScript Days je nová česko-slovenská konference s nejvýznamnějšími českými a slovenskými odborníky ze světa JavaScriptu a je určená zejména pro JavaScript vývojáře, front-end programátory a samozřejmě také ty, kteří se o JavaScript a související technologie zajímají.

Termín konference je 17. a 18. února 2021, přičemž celá událost probíhá online a bude streamovaná v GOPAS customizované aplikaci. To má výhodu v tom, že pokud některé přednášky účastník nestihne nebo si je naopak bude chtít znovu připomenout, může si je zpětně všechny přehrát po dobu 7 dní po skončení konference.

„I když se těšíme, až se s účastníky našich konferencí setkáme opět osobně, postarali jsme se o to, abychom tyto akce v on-line režimu nabídli v profesionální podobě. V loňském roce jsme zajistili vývoj vlastní komunikační platformy. Velmi nás potěšilo, že ohlas účastníků na naše akce byl velmi pozitivní, a počet jejich účastníků oproti roku 2019 dokonce vzrostl,“ říká Jan Dvořák, výkonný ředitel Počítačové školy GOPAS a dodává: „To nás motivovalo k rozšíření portfolia našich konferencí do oblastí, kde cítíme poptávku po relevantních informacích.“

600-300-js-days

| Zdroj: Gopas.cz

Konference JavaScript Days představí účastníkům aktuální novinky v programování v JavaScriptu, využití frameworků a přiblíží jim, jak efektivně a elegantně vyvíjet weby a aplikace s ohledem na uživatelskou přívětivost. Nabídne přednášky 11 nejvýznamnějších českých a slovenských odborníků, kteří se budou probírat frameworky React, Angular, Vue.js, podívají se na návrhy REST API, programování s Typescript a mnoho dalšího.

Pro větší interakci má každý účastník v průběhu živého přenosu možnost zeptat se řečníků na cokoli jej zajímá, a to prostřednictvím online chatu.

Podrobné informace o konferenci najdete na adrese www.javascriptdays.cz.

Program konference

Název příspěvku Přednášející
Typed Functional Programming in Typescript Daniel Steigerwald
Architektura Angular & React aplikací s použítím Nx monorepo Furát Ismail
Server-side aplikace Node.js pomocí frameworku NestJS Fáris Ismail
Javascript 2021 Fáris Ismail
React prakticky Pavel Kříž
Jak funguje reaktivita dat ve Vue 3 Riki Fridrich
Návrh REST API s OAS 3.0 Miroslav Holec
Technické SEO jako základ úspěšného webu Pavel Ungr
Okořeňte si JavaScript exotickým kořením! Jaroslav Tulach
Azure Cognitive Services pro JavaScript Štěpán Bechynský
Vercel, Serverless Deployments - nasazujte aplikace i bez serverů Ondřej Šika
JavaScript a CSS v .NET 5.0 Michal Altair Valášek

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení