Menu
CHIP Speedtest

Probuďte kreativitu! Jak si vyzdobit kryt na mobil?

25.04.2019 09:59 | Komerční sdělení
Probuďte kreativitu! Jak si vyzdobit kryt na mobil?

Od té doby, co se v červnu 2017 začaly prodávat první iPhony, jsme si už zvykli, že smartfony nejsou jako tlačítkové telefony. Jsou křehké a potřebují obal, který je ochrání v případě pádu.

I když jsme existenci krytů přijímali dost neochotně, dnes se dokonce stávají prostředkem, jak se odlišit od ostatních.

Není tak divu, že především teenageři si začínají kupovat nebo dokonce tvořit nejrůznější obaly na mobil, díky kterým mohou vyjádřit své pocity, svůj individualismus. Pokud i vy toužíte po něčem originálním, probuďte v sobě tvořivost a můžete mít na každý den jiný, originální obal. Na YouTube jsme pro vás našli zajímavé tutoriály, které vás inspirují.

Kryt ze silikonového lepidla

Snad největším pomocníkem při tvorbě nebo úpravě krytů na mobil je tavná elektrická pistole na lepidlo. Pokud doma ještě takovou vymoženost nemáte, tak šup do obchodu (většinou papírnictví) a nakupujte! Pokud jste jen trochu tvořiví, tuto pomůcku využijete často. Jen si dávejte pozor, abyste se s ní naučili dobře zacházet a vypnuli jí vždy, když ukončíte práci. Kromě silikonového lepidla z tavné pistole budete potřebovat ještě jemný voskovaný papír, do kterého zabalíte telefon, abyste si ho při tvorbě krytu nepoškodili. Různé odstíny laku na nehty vám zas pomohou dovést obal do dokonalosti. Pokud potřebujete inspiraci, jak na to, najdete ji v následujícím videu.

5 minutové videa

Pokud je na vás kryt na mobil ze silikonového lepidla trošku velké sousto, jde to i jednodušší. Můžete to zkusit jako v komplácií 5 minutových výtvorů. Díky trochu kreativity přemění svůj obal na Samsung Galaxy J5 2017 na něco jiného.

Zrecyklujte stará CD

Při pohledu na stará CD či DVD si občas člověk položí vskutku nerudovskou otázku, kam s nimi? Dnešní tennegaři už tyto hudební respektive filmové nosišče skoro ani nepoznají, ale pokud se vám jich doma stále pár povaluje a nemáte pro ně využití, můžete z nich jednoduše udělat skvělý party obal, který přitáhne pozornost všech vašich přátel. Potřebujete na to pár starých CD nebo DVD, jednoduchý kryt na mobil, lepidlo, lak na nehty a ostré nůžky. Mrkněte na video a zjistíte, jak moc je to jednoduché.

Tetovaný telefon

Zcela jednoduchým řešením, jak si vyzdobit kryt na mobil, může také být využití dočasného tetování. K vytvoření originálního obalu vám stačí, klidně i starší silikonový průhledný kryt, a nějaké to dočasné tetování, co vám zbylo z minulého léta. Na kryt ho aplikujete stejně jako na pokožku pomocí vlhké houbičky.

Originální obal bez práce

Pokud se vám originální kryty líbí, ale považujete se za umělecké dřevo, máme pro vás jiné řešení. U některých prodejců obalů na mobil si můžete nechat udělat vlastní originální kryt na míru vašemu modelu. Stačí si vybrat milovanou fotku, vzor nebo obrázek, který pro vás někdo nakreslil a nahrát je do systému. Firma je pak vytlačí na vámi vybraný obal. Získáte tak kryt, který na váš mobil perfektně padne a přesto je to originál. Prodejci takovýchto krytů mají na svých stránkách na výběr různé druhy krytů – silikonové, pevné i knížkové. Takovýto obal je skvělým prostředkem, jak ukázat svou jedinečnost, ale také dokonalým dárkem pro vaše blízké.

vlastni-kryt

Díky moderním technologiím si můžete nechat na kryt (na obrázku knížkový obal na Samsung Galaxy J5 2017) nechat vytisknout například fotku z rodinného výletu. Zdroj: Etuo.cz

A jak si kryt na mobil vylepšíte vy?


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání

Komerční sdělení