Menu

realme uvádí na trh nejvýhodnější 4G a 5G smartphony z řady 9

10.05.2022 08:30 | Komerční sdělení
AD
realme uvádí na trh nejvýhodnější 4G a 5G smartphony z řady 9

realme představil v Evropě nejvýhodnější modely 4G a 5G smartphonů ze své řady realme 9. Smartphone bude k dostání ve třech barevných variantách – Sunburst Gold, Meteor Black a Stargaze White.

Telefon s prvním 108Mpx fotoaparátem se snímačem Samsung HM6

V souladu se svými vizemi a strategií pokračuje realme v aplikování nejpokročilejších technologií, aby svým zákazníkům poskytl prémiový zážitek i v nižších segmentech. realme 9 je vybaven 108Mpx ProLight fotoaparátem a jako vůbec první smartphone na světě má obrazový snímač Samsung ISOCELL HM6. Právě díky této výbavě zaručuje vysokou kvalitu fotek.

Zaujme ale i svým unikátním vzhledem. Zvlněný holografický design je inspirovaný pouštním světlem a při dopadu slunečních paprsků na zadní kryt se jeho barva mění. Hmotnost 178 gramů a zeštíhlený profil 7,99 milimetrů zaručuje, že telefon padne skvěle do ruky a je uživatelsky velmi příjemný.

Plynulý chod telefonu zaručuje jeden z nejlepších 4G procesorů, Qualcomm Snapdragon 680. Displej 90Hz Super AMOLED se vzorkovací frekvencí 360 Hz poskytuje kvalitní zobrazení při brouzdání po internetu, hraní her nebo živém streamování.

Cenově nejdostupnější 5G smartphone s procesorem Snapdragon 695 v Evropě

realme9-4

| Zdroj: realme

realme 9 5G je nejrychlejším 5G telefonem ve své kategorii. Je to zásluhou procesoru Snapdragon 695 5G, který podporuje duální 5G SIM karty v duálním pohotovostním režimu. Zároveň se jeho procesor chlubí nejvyšší taktovací frekvenci procesoru v segmentu, která činí až 2,2 GHz.

Také realme 9 5G je vybaven zvlněným holografickým designem a váží pouhých 191 gramů. K příjemnému uživatelskému pocitu přispívá i extrémně tenký profil o šířce 8,5 milimetrů, což z realme 9 5G činí jeden z nejtenčích 5G smartphonů v segmentu.

realme9-1

| Zdroj: realme

Modul fotoaparátu se skládá z 50Mpx hlavního fotoaparátu s vysokým rozlišením, z 2Mpx portrétního objektivu s černobílým profesionálním portrétním režimem a z 2Mpx makroobjektivu s moderními fotografickými funkcemi. Milovníci selfie potom ocení 16Mpx přední fotoaparát, který jim zaručí ostré snímky za každých okolností.

Kromě toho se realme 9 5G může pochlubit masivní 5000mAh baterií a 18W rychlým nabíjením. Technologie Dynamic RAM Expansion Technology (DRE) s kapacitou až 7 GB zase umožňuje uživatelům plynulé přepínání mezi aplikacemi.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení