Menu

Suunto rozšiřuje oceňovanou kolekci Suunto 9 Peak o nový prémiový model

04.08.2022 10:30 | Komerční sdělení
AD
Suunto rozšiřuje oceňovanou kolekci Suunto 9 Peak o nový prémiový model

Přímo z kanceláře na setkání s dobrodružstvím — toto je možné díky všestranným prémiovým hodinkám Suunto 9 Peak Full Titanium Black s novým elegantním titanovým náramkem a přídavným silikonovým páskem.

Společnost Suunto, světový lídr v oblasti sportovních hodinek, potápěčských počítačů a kompasů,  oznamuje premiéru hodinek Suunto 9 Peak Full Titanium Black.  Ta posiluje vlajkovou kolekci značky o prémiový model, který je vybaven titanovým náramkem s karbonovou povrchovou úpravou připomínající diamant. Elegantní design a klasická estetika hodinek Suunto 9 Peak Full Titanium Black způsobují, že jsou natolik sofistikované, že je lze nosit za formálnějších okolností, a přiložený elastický silikonový pásek umožňuje jejich bezproblémové přizpůsobení potřebám sportovních tréninků a dobrodružství v terénu.

2

Suunto 9 Peak — všechno, co musíte vědět

Celá kolekce hodinek Suunto 9 Peak, včetně zcela nového modelu Suunto 9 Peak Full Titanium Black, se vyrábí ve Finsku za použití 100% obnovitelné energie, neutrální z hlediska emisí oxidu uhličitého. Nové sportovní hodinky jsou vybaveny všemi funkcemi, díky nimž se hodinky Suunto 9 Peak staly špičkou v oboru,  včetně odolné baterie — od 25 hodin v nejlepším režimu s použitím GPS až do sedmi dní v režimu „Tour“ - více než 80 sportovních režimů s  přizpůsobitelnými možnostmi zobrazení, měření  kyslíku v krvi a  plného nabití baterie během jedné hodiny. 

„Díky tomuto novému modelu Suunto Peak třídy prémium, mají uživatelé k dispozici hodinky typu „všechno v jednom“, které jim umožňují zdolávat vrcholy v přírodě a současně zajišťují stylový a elegantní vzhled mimo sportovní prostředí“ - říká Heikki Norta, předseda představenstva společnosti Suunto.

„Model Suunto 9 Peak Full Titanium Black je v souladu s naším  přístupem navrhovat nekompromisně odolné sportovní hodinky vysoké kvality s minimalistickou, severskou estetikou“ - dodává.

2

Suunto 9 Peak — všechno, co musíte vědět

Suunto 9 Peak — navržené s myšlenkou na dobrodružství

Hodinky Suunto 9 Peak Full Titanium Black  jsou propojeny s aplikací Suunto, která uživatelům umožňuje analyzování podrobných tréninkových údajů a plánování tras s použitím  oblíbených sportovních tepelných map, tzv. heatmaps v 3D. Kromě toho výrobce nabízí přístup k více než 200 partnerským aplikacím, které umožňují mimo jiné analyzovat trénink, nacházet nové trasy,  přístup ke koučování, a také vytvářet 3D videa z absolvovaných výprav.  Kromě toho je k dispozici kompletní ovládání hudby přímo na hodinkách, které vám při cvičení dodá dodatečnou energii.

Hodinky Suunto 9 Peak Full Titanium Black se dodávají s přídavným silikonovým řemínkem pro sportovní použití a jsou k dispozici k objednání na Suunto.com, na Hodinky.cz, a u dalších prodejců. 

-------

O firmě:  Značka Suunto je něčím víc než jen výrobcem sportovních hodinek. Tato značka v sobě spojuje nadšení milovníků neobvyklých zážitků, dlouhou tradici, finský design a spolehlivost. Všechno to začalo před více než 80 lety, když finský inženýr a orientační běžec Tuomas Vohlonen získal patent na kompas vyplněný kapalinou, s přesnější a stabilnější střelkou než byly ty, které se dosud používaly.

Díky tomuto vynálezu firma Suunto od roku 1936 bezchybně navigovala nejen sportovce a cestovatele, ale také vojáky a námořníky. Dnes sází na trvalý vývoj a inovace zaváděné jejími návrháři. Výsledkem její práce jsou další a další modely outdoorových hodinek, které používají jak profesionální, tak amatérští sportovci a milovníci pohybu.

Měření


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení