Menu

TCL startuje Black Friday: nabízí obří slevu na obří televizi

21.11.2022 14:40 | Komerční sdělení
AD
TCL startuje Black Friday: nabízí obří slevu na obří televizi

Společnost TCL Electronics výrazně snižuje ceny u vybraných modelů svých televizí v rámci akce Black Friday. Chce tak zákazníkům více zpřístupnit typy s obrazovkami QLED a QLED Mini LED. Největší model z nabídky s úhlopříčkou 249 cm bude za bezmála sto tisíc Kč.

TCL 98C735 kombinuje QLED, 4K HDR Pro a 120Hz technologii Motion Clarity Pro pro plynulý, ostrý a barevný obraz HDR. Navíc s funkcemi Game Master Pro, HDMI 2.1, ALLM, 120Hz VRR, Freesync Premium, TCL Game bar a podporou nejnovějších formátů HDR (včetně HDR10+, Dolby Vision, Dolby Vision IQ) je vhodným prostředníkem pro sledování jakýchkoli filmů, sportovních přenosů a her v HDR. TCL 98C735 je také vybavena nejpokročilejším systémem Smart TV vůbec: TV Google s vestavěným asistentem Google Assistant. Televize umožňuje snadný přístup k oblíbenému obsahu díky integrovanému hlasovému ovládání hands-free: můžete mluvit přímo na televizi. Díky reproduktorům ONKYO si vychutnáte kvalitu zvuku Dolby Atmos.

tcl-98c735-gtv-iso2-hd

| Zdroj: TCL

Letošní novinka TCL C835 QLED Mini LED 144 Hz ve velikosti 55 palců je další z řady televizí TCL, které bude v rámci Black Friday možné získat, a to za výhodnou cenu 19 990 korun. Produktová řada C83 zahrnuje vysoce oceňované technologie.

Produktová řada C835 je perfektním příkladem pokračujícího vývoje technologie Mini LED. Televize je schopna rozpoznávat přehrávaný obsah a poskytovat realistický obraz. Řada C835 poskytuje díky technologii Mini LED sytě černou. Zobrazení je bez halo efektu. Řada má dále vylepšený pozorovací úhel a obrazovka neodráží okolí. Jas dosahuje hodnoty 1000 nitů a vylepšuje zážitek ze sledování televize i při velmi jasných okolních světelných podmínkách.

tcl-hero-front

| Zdroj: TCL

V rámci akce Black Friday 2022 můžete vybrané modely televizorů TCL zakoupit například v prodejní síti Datart, ElectroWorld, Alza a Planeo.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení