Menu

TCL uvádí nové modely televizorů TCL řady C a nové soundbary

12.04.2022 16:45 | Komerční sdělení
AD
TCL uvádí nové modely televizorů TCL řady C a nové soundbary

Výrobce představil nové modely televizorů QLED a Mini LED řady C, které budou během tohoto roku postupně uvedeny na evropský trh. Dále uvádí novou řadu soundbarů, včetně druhé generace své vlastní oceňované technologie RAY-DANZ.

TCL přidává čtyři nové modely do své řady C: TCL Mini LED 4K TV C93 a C83, TCL QLED 4K TV C73 a C63. Výrobce se zaměřuje na rozvoj technologie Mini LED od roku 2018. Zcela nové Mini LED modely C93 a C83 by měly nabídnout lepší vizuální zážitky, a to díky vysokému a přesnému kontrastu, menší chybovosti, vyššímu jasu i lepší stabilitě obrazu.

U modelů řady C jsou použité obrazovky s obnovovací frekvencí 144 Hz. Jsou jimi osazeny televizory C73 (55”, 65” a 75”), TCL C83 a TCL C93. Mohou je tak používat i hráči počítačových her. Televizory řady TCL C63 díky technologiím HDMI 2.1 a ALLM poskytnou hráčům nízkou prodlevu systému a umožní nejlepší automatické nastavení obrazu.

Pro hráče s profesionálními ambicemi je určený režim Game Master Pro, který je k dispozici na televizorech TCL C93, C83 a C732. Zajistí automatické přidání herních funkcí pro plynulé akční hraní, nízkou latenci a nejlepší nastavení obrazu pro hraní her díky podpoře technologií HDMI 2.1, ALLM, 144 Hz VRR a 120 Hz VRR, FreeSync Premium a herního panelu Game Bar.

Zvuk ONKYO a Dolby Atmos nabízí filmový zážitek

tcl-2

TCL C93 | Zdroj: TCL

Televizory TCL C jsou vybaveny reproduktory ONKYO a technologií Dolby Atmos. Modely TCL C93 mají zvukový systém ONKYO 2.1.2 s integrovanými, dopředu vyzařujícími reproduktory, vyhrazený basový reproduktor a dva vertikální, vzhůru vyzařující reproduktory pro zvuk Atmos.

Modely TCL C83 nabízejí řešení ONKYO 2.1 s integrovanými stereo reproduktory. Tato řada má také vyhrazený basový reproduktor, umístěný na zadní straně televizoru.

Všechny nové televizory TCL C jsou nyní na platformě Google TV včetně hlasového ovládání Google Assistant.

Díky inovačním a výrobním možnostem TCL jsou nové modely televizorů řady TCL C (včetně TCL P) nyní k dostání i v 75palcových velikostech. Výrobce uvádí také dva 85palcové modely (u řady C73 a P73) a také extra velký model s uhlopříčkou 98 palců u řady C73.

Nové soundbary

tcl-3

| Zdroj: TCL

TCL dále uvádí soundbar TCL C935U se zvukem 5.1.2 Dolby Atmos. Má bezdrátový subwoofer a vylepšenou technologii RAY-DANZ. Soundbar využívá originální řešení zpětného ohnutí u bočních reproduktorů a směřuje zvuk na akustické odražeče. Technologie RAY-DANZ vytváří širší a homogenní zvukové pole (ve srovnání s běžnými soundbary) bez použití digitální úpravy zvukového signálu. Nový soundbar TCL C935U se snadno propojuje s dalšími zařízeními, a je vhodným doplňkem televizorů TCL QLED C635 a C735.

Soundbar P733W využívá technologii DTS Virtual X, má bezdrátový subwoofer a nabízí prostorový 3D zvuk s podporou Dolby Audio a funkcí Bass Boost. Dále podporuje Bluetooth 5.2 + Sound Sync (TCL TV) a může být jednoduše připojen k televizoru. Díky funkci Bluetooth Multi-Connection mohou uživatelé připojit dvě různá chytrá zařízení současně a bezproblémově mezi nimi přepínat.

Do třetice TCL představuje soundbar TCL S522W. Je vybaven kanálovým systémem 2.1 se subwooferem, disponuje třemi audio režimy (Film, Hudba a Zprávy), Bluetooth připojením a dálkovým ovládáním.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení