Menu

To nejlepší pro Windows 11

21.12.2021 10:26 | Komerční sdělení
AD
To nejlepší pro Windows 11

Vyberte si z dosud nejrozmanitější nabídky zařízení Surface, se kterými můžete tvořiit, pracovat, komunikovat nebo si prostě jen hrát. Pomocí perfektního hardwaru Microsoft Surface se systémem Windows 11 podpoříte originální nápady a vystoupíte z davu.

Surface Laptop 4

Vysoký výkon pro práci i zábavu

ms-surface-laptop-4

Surface Laptop 4 osloví především elegantním designem s důmyslně ukrytými panty obrazovky. Zvolit můžete buď mobilnější 13,5“ variantu nebo rozměrnější 15“, která je perfektní pro multitasking. Pod „kapotou“ skrývá buď Intel® CoreTM 11. generace nebo speciální AMD RyzenTM Microsoft Surface Edition.

Cena: Od 29 399 Kč
Web: msft.it/surfacecz

Surface Laptop Go

Špičkový design Surface za skvělou cenu

ms-surface-laptop-go

S naším nejlehčím notebookem Surface Laptop využijete každý den na maximum stylově díky celodenní výdrží baterie a potřebnému výkonu. Tento ultralehký přenosný počítač z kvalitních materiálů pro aplikace, které používáte každý den, je dostupný za mimořádně výhodnou cenu.

Cena: Od 17 279 Kč
Web: msft.it/surfacecz

Surface Go 3

Všestranný tablet s produktivitou notebooku

surface-go-3

Skvěle přenosný Surface 2 v 1 s dotykovou obrazovkou zvládne práci, domácí úkoly i hraní. Surface Go 3 s Windows 11 je optimalizovaný pro ovládání digitálním perem a dotykem. Disponuje rychlejším procesorem Intel® CoreTM, celodenní výdrží baterie i integrovaným zabezpečením od Microsoftu.

Cena: Od 11 219 Kč
Web: msft.it/surfacecz


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení