Menu

Urychlování technologických inovací s úložištěm NAS uznávaným již 10 let

16.09.2022 12:44 | Komerční sdělení
AD
Urychlování technologických inovací s úložištěm NAS uznávaným již 10 let

Padesát procent malých a středních podniků přemění do roku 2023 svou organizační strukturu na vzdálené/virtuální organizace, aby mohly čelit současným tržním podmínkám.

Jak tvrdí zpráva FutureScape 2022 s názvem „Celosvětové předpovědi pro malé a střední podniky v roce 2022, nové organizační struktury jsou hnací silou technologických inovací, které umožňují pracovníkům přístup ke klíčovým zdrojům na různých místech, v různých časových pásmech a na různých zařízeních. Proto práce odkudkoli, vzdálený přístup, konektivita, škálovatelnost a přenosová rychlost definují nový standard pracoviště. Bez ohledu na to, zda jsou zaměstnanci doma, na cestách nebo v kanceláři, musí mít svá data v bezpečí – od pracovních dokumentů přes rodinné fotografie až po hudební a filmové archivy a další. 

NAS jako řešení

Tento výrazný posun znamená, že se produktivita a efektivita mění všude a pro všechny, a proto je robustní infrastruktura NAS nutností pro zálohování, ochranu dat, vzdálený přístup a digitální spolupráci. V systému NAS jsou data centrálně uložena v několika pozicích, které jsou obvykle obsazeny pevnými disky (HDD) nebo disky SSD (NAS SSD). K datům může přistupovat více uživatelů prostřednictvím místní sítě (LAN) přes ethernet. V současné době je v popředí zájmu potřeba úložných řešení, která nabízejí vysokou kapacitu, přenosovou rychlost a spolehlivost za přijatelnou cenu. Zvýšení kapacity úložiště také znamená, že někteří uživatelé mohou využívat systémy NAS s menším počtem pozic, zatímco jiní nebudou muset přecházet na systém s větším počtem pozic, když jim dojde místo.

Pro splnění těchto požadavků nabízí společnost Western Digital produktovou řadu WD Red®, která je navržena speciálně pro střední a velké firemní zákazníky, přičemž v centru pozornosti jsou jejich požadavky na produktivitu.

10 let s WD Red

V letošním roce slaví produktová řada WD Red. 10. výročí svého vzniku. To je další důvod, proč se blíže seznámit s touto produktovou řadou a jejími výhodami.

Maximální výkon: Pevné disky řady WD Red pomáhají systému NAS streamovat, sdílet a ukládat oblíbený obsah – kdekoli, kde je připojení k internetu. Společně s SSD disky WD Red mohou aplikace NAS pro prostředí malých a domácích kanceláří získat ještě vyšší výkon díky spojení rychlosti, odolnosti a flexibility pro snížení latence a zlepšení odezvy. Tyto SSD disky jsou k dispozici ve formátu 2,5“ nebo štíhlém formátu M.2, a spolu s pevnými disky WD Red jsou ideální pro ukládání do mezipaměti – ať už jde o online databáze, systémy NAS, střih videa v rozlišení 4K a 8K, nebo jiné použití.

Spolehlivost bez kompromisů: Pevné disky WD Red Pro a WD Red Plus jsou optimalizovány pro vysokou spolehlivost a podporují trvalé pracovní zatížení s řešeními pro rodiny, domácí kanceláře a IT centra malých a středních firem. Tyto disky jsou navrženy s technologií záznamu CMR při 7 200 otáčkách za minutu, aby zvládly vysoce intenzivní pracovní zátěž v prostředí s nepřetržitým provozem. Exkluzivní technologie NASwareTM 3.0 umožňuje bezproblémovou integraci, robustní ochranu dat a optimální výkon pro systémy NAS pracující pod vysokými nároky. Vestavěné technologické funkce systému spolu s víceosým snímačem otřesů, který automaticky detekuje jemné otřesy, a s technologií dynamické výšky letu umožňují zvýšit kompatibilitu, možnost aktualizace i spolehlivost a upravit každou funkci čtení a zápisu tak, aby kompenzovala a chránila data.

Škálovatelné úložiště: Díky plné kompatibilitě pomáhají tyto pevné disky s kapacitou až 22 TB (pevné disky WD Red Pro) uživatelům snadno přizpůsobit pole NAS jejich potřebám. Disky jsou k dispozici až pro 24šachtové systémy NAS a jsou ideální pro archivaci a sdílení, stejně jako pro obnovu pole RAID v rozšířených operačních systémech, jako je ZFS nebo jiné souborové systémy. Řada disků WD Red poskytuje přidanou hodnotu každé firmě, protože umožňuje zaměstnancům spolehlivě synchronizovat a sdílet své soubory včetně složek v řešení NAS, čímž přispívá ke zvýšení produktivity a efektivity.

d

Měření


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení