Menu

Western Digital inspiruje hráče pro novou úroveň herních počítačů

07.02.2022 18:15 | Komerční sdělení
AD
Western Digital inspiruje hráče pro novou úroveň herních počítačů

Svět počítačových her své hráče doslova pohlcuje a současně vznáší vyšší požadavky na herní systémy a počítače. Hráči hledají způsob, jak pro intenzivnější hraní optimalizovat své herní sestavy a jak přidat ukládací kapacitu pro budoucí aktualizace a pro nový digitální obsah.

Western Digital pomáhá hráčům, aby hráli na té nejlepší úrovni, a představuje nejnovější přírůstek v portfoliu značky WD_Black. Nový SSD disk WD_BLACK™ SN770 NVMe™ poskytne herním sestavám potřebný výkon pro delší hraní díky vyšším rychlostem a vyšší kapacitě. Ve srovnání s produktem 1 TB WD_BLACK SN750 SE SSD novinka nabízí až o 40 % rychlejší výkon a až o 20 % vyšší energetickou účinnost při maximálních rychlostech.

WD_BLACK™ SN770 NVMe™ SSD je vybaven rozhraním PCIe® Gen4 (úložiště s technologií PCIe® Gen4 vyžadují kompatibilní motherboard), které poskytuje ultra vysoké rychlosti čtení až 5 150 MB/s* (pouze 1TB a 2TB modely) a zvyšuje odpověď systému během hraní, minimalizuje trhaní obrazu a poskytuje plynulé streamování pro navýšení výkonu, které hráči s novým diskem zažijí. WD_BLACK™ SN770 je zpětně kompatibilní s PCIe Gen3.

Disk je dostupným řešením pro hráče, kteří hledají způsob, jak přejít na novou technologii Gen4 a zároveň chtějí zachovat zpětnou kompatibilitu se systémy podporující Gen3. Disk je postaven na míru pro hraní her na PC a je ideálním řešením pro všechny, kdo s nadšením staví své systémy a PC, a také pro zkušené hráče, kteří hledají způsob, jak zlepšit své herní zážitky.

wd

| Zdroj: Western Digital

„Stále více hráčů hledá způsob, jak přejít na herní systémy s PCIe Gen4 a my jsme přesvědčeni, že je pro komunitu hráčů na PC důležité, aby měli dostupnou celou škálu spolehlivých a vysoce výkonných řešení, která posunou jejich herní sestavy na vyšší úroveň”, říká Jiří Olejník, obchodní ředitel společnosti Western Digital pro EMEA, a dodává: „Nový SSD disk WD_BLACK SN770 NVMe dělá technologií Gen4 dostupnější a napomáhá více hráčům naskočit do hry rychleji a zlepšit jejich celkový zážitek ze hry.“ Mezi přednosti nového disku patří:

– bleskově rychlé sekvenční čtení s výkonem až 5 150 MB/s (pouze 1TB a 2TB modely) pro rychlé načítání her;
– minimalizace trhání obrazu a plynulé načítání během hry díky PCIe Gen4 kompatibilitě disku s moderními motherboardy a notebooky (úložiště s technologií PCIe® Gen4 vyžadují kompatibilní motherboard, WD_BLACK™ SN770 je zpětně kompatibilní s PCIe Gen3);
– konzistentní výkon při maximálních rychlostech díky pokročilému řízení teplot a až o 20 % vylepšená efektivita oproti předchozí generaci interních disků SSD NVMe1.

SSD disk WD_BLACK SN770 NVMe SSD je k dostání na internetovém obchodě Western Digital online store a očekává se, že bude k dostání i u dalších vybraných prodejců a resellerů v cenách od 1670 Kč až do 9900 Kč v závislosti na kapacitách. Dostupný bude v kapacitách 250 GB, 500 GB, 1TB a 2 TB (1 GB = 1 miliarda bajtů a 1 TB = 1 bilion bajtů. Vlastní uživatelská kapacita může být nižší v závislosti na operačním prostředí) .

Více o produktové řadě WD_BLACK určené pro hráče najdete na www.wdblack.com.

* Stanoveno dle rychlosti čtení. 1 MB/s = 1 milion bajtů za sekundu. Na základě interního testování. Výkon se může lišit v závislosti na hostitelském zařízení, podmínkách použití, kapacitě disku a dalších faktorů. 

wd-2

| Zdroj: Western Digital


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení