Menu
CHIP Speedtest

WinX HD Video Converter Deluxe – kompletní řešení pro konverzi a download 4K/HD videa

20.12.2019 14:27 | Komerční sdělení
WinX HD Video Converter Deluxe – kompletní řešení pro konverzi a download 4K/HD videa

  KOMERČNÍ SDĚLENÍ -  Program WinX HD Video Converter Deluxe na úpravy a konverzi videí si už stáhlo 90 milionů uživatelů po celém světě. Nyní jej můžete získat se speciální vánoční slevou.

Pořizujete videa smartphonem nebo třeba akční kamerou? Pak jistě často potřebujete vaše záběry upravit a převést do vhodného rozlišení a formátu. Typicky jde o vystřihnutí nepotřebných částí videozáběrů nebo třeba spojování či naopak rozdělování videoklipů. Starosti vám může způsobit také podpora formátů videosouborů v různých zařízeních. Například zdaleka ne všechny chytré televize si poradí se všemi běžně používanými videoformáty. Pro pohodlné přehrávání na televizi v obýváku je tedy nutné převést video do některého z podporovaných formátů. Problematické je také rozlišení videí – záběry ve 4K jsou samozřejmě poutavé a plné detailů, ale když si budete chtít taková videa přehrávat v mobilu nebo tabletu, zabere vám i kratičký videoklip obrovské množství místa v paměti mobilního zařízení. Obrazovky smartphonů a tabletů mají navíc nižší rozlišení, takže si na nich svoje 4K videa v plné kráse a rozsahu detailů stejně nevychutnáte.

Kompletní řešení pro zpracování videí

Softwarové nástroje na práci s videem jsou často buďto dobře vybavené, ale velmi drahé, nebo jsou sice k dispozici třeba i zdarma, ale moc toho nezvládnou. A to ani nemluvíme o složitosti ovládání některých aplikací na editování a konverzi videí. Zkuste ale aplikaci WinX HD Video Converter Deluxe, se kterou hravě zvládnete potřebné úpravy videí ze všech zdrojů a jejich převod do požadovaného formátu se zvoleným rozlišením a kvalitou.

Program WinX HD Video Converter Deluxe pracuje s videem ve stovkách různých formátů, včetně filmů z DVD, a také umí stahovat videoklipy a filmy z YouTube a více než tisícovky dalších videoserverů. WinX HD Video Converter Deluxe použitá videa analyzuje a nabídne všechny důležité funkce a nástroje na jejich zpracování.

Snadné úpravy a konverze videí

V programu WinX HD Video Converter Deluxe můžete videa pohodlně upravovat – především z nich vystřihnout nepotřebné části, spojovat je nebo rozdělovat. Také je možné pracovat s obrazem videa – měnit jeho poměr stran nebo z něj třeba oříznout černé pruhy po krajích. Pokud kontejner s videem obsahuje i více zvukových stop nebo titulků, můžete ty nepotřebné snadno odstranit.

Velmi šikovnou funkcí je také vytváření videoprezentací z fotek, které si pak můžete pohodlně přehrávat na chytré televizi, ukazovat je přátelům v mobilu či tabletu nebo je třeba nahrát na sociální sítě. 

winx-hd-screen

Největší síla programu WinX HD Video Converter Deluxe spočívá v možnostech konverze různých formátů videí. Jako uživatel totiž vůbec nemusíte nastavení převodu obrazu a zvuku řešit, ale můžete si jednoduše zvolit některý z více než 420 profilů konverze videa dle účelu a zařízení, na kterém budete vytvořený soubor s videem přehrávat. WinX HD Video Converter Deluxe má přitom připraveny profily nejen pro smartphony a tablety všech běžných značek a modelů, ale třeba i pro chytré televize, herní konzole a další zařízení. Navíc můžete převádět videa i do formátů vhodných pro vystavení v sociálních sítích nebo upload na oblíbené videoservery. Třeba z hudebních videoklipů lze navíc uložit jen jejich zvukovou stopu nebo z nich rovnou vytvořit vyzvánění pro váš iPhone.

A kdybyste si snad mezi stovkami profilů konverze videí nevybrali? Pak vám WinX HD Video Converter Deluxe umožní zcela volně upravovat rozlišení, kvalitu a výstupní formát, stejně jako si zvolit kodek, použitý pro převod obrazové a zvukové složky videa.

Rychlé a efektivní zpracování videí

WinX HD Video Converter Deluxe pro konverzi videa primárně používá vysoce efektivní kodeky, samozřejmě včetně moderního HEVC (H.264) pro videa ve 4K, se kterými při zachování až 98 % původní kvality videa odkáže snížit velikost výstupního souboru oproti zdroji až o 90 %. S podporou hardwarové akcelerace, využívající výkon grafických čipů Intel a Nvidia, je navíc převod videa do cílového formátu velmi svižný i na průměrně vybavených počítačích.

WinX HD Video Converter Deluxe byl uveden v roce 2010 a dodnes si jen stáhlo a instalovalo kolem 90 milionů uživatelů z celého světa, kteří v tomto programu každý rok zpracují na 50 milionů videí.

Program WinX HD Video Converter Deluxe si můžete zdarma vyzkoušet (existuje i ve verzi pro počítače Apple Mac se systémem macOS) a pak si se speciální vánoční slevou pořídit plnou verzi aplikace s doživotním nárokem na aktualizace.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání

Komerční sdělení


Vyšel nový Chip! Nedostanete se do trafiky?

Objednejte si ho až domů. Poštovné zdarma.
Objednat aktuální číslo DIGI HNED