Menu

Zastaralé počítače zdržují při práci a představují bezpečnostní hrozby

30.12.2021 16:57 | Komerční sdělení
AD
Zastaralé počítače zdržují při práci a představují bezpečnostní hrozby

Rychlé a aktuální IT vybavení je pro firmu stejně důležité jako ostrý hoblík pro truhláře. Nové počítače značky TIGO pomůžou vašim zaměstnancům odvádět práci efektivně a bez zádrhelů.

„Ještě před několika lety bylo normální přijít do nějaké firmy a vidět zaměstnance pracovat na deset let starém a neaktualizovaném počítači. V poslední době vidíme, že jdou firmy v Česku do sebe, ale pořád zde existuje prostor pro zlepšení,“ popisuje situaci českých firem Radoslav Jonák, šéf B2B divize e-shopu s elektronikou smarty.cz.

Smarty.cz vedle koncových zákazníků poskytuje komplexní IT řešení i pro firmy. Na konci roku 2021 s B2B divizí smarty spolupracovalo více než 10 000 firemních zákazníků z celého Česka. „Šéfové českých společností si konečně začínají uvědomovat přidanou hodnotu aktuálního a moderního hardwaru. Nejen že je díky pravidelné výměně starých počítačů za nové práce zaměstnanců rychlejší a pohodlnější, ale díky modernímu software, který je kompatibilní s moderními počítači, se firmy nevystavují tolika bezpečnostním hrozbám,“ doplňuje Jonák.

tigo-office

Ideálním pracovním nástrojem pro firmu, která chce pro sebe i své zaměstnance to nejlepší, jsou počítače TIGO, které vyrábějí přímo ve smarty – stroje sestavují zkušení pracovníci v technickém zázemí na centrále logistiky a zákaznické péče na pražském Zličíně. Vedle řady TIGO Office, určené pro kancelářskou práci, nabízí smarty.cz i další řady věnované zejména hráčům.

Sáhněte po kvalitě

Počítače TIGO Office jsou složené z těch nejkvalitnějších komponentů, díky kterým je práce plynulá a bez otravného zasekávání. Stroje jsou vybavené operačním systémem Windows Home 10 64-bit a Windows Pro 10 64-bit, díky čemuž jsou kompatibilní s veškerým nejpoužívanějším softwarem a pravidelně dostávají ty nejnovější bezpečnostní záplaty.

Skříně od počítačů TIGO jsou navíc moderní a zapadnou do každé kanceláře. Skříně jsou svou velikostí velmi kompaktní a nezaberou na stole nebo pod ním příliš místa. Díky minimalistickému designu s povrchem s efektem broušeného kovu a elegantními liniemi zapadnou do každé místnosti.

tigo-home-mini(1)

A pokud chcete ušetřit ještě více místa nebo potřebujete stolní počítač často přenášet, můžete zvolit provedení Mini. Tyto ultrakompaktní počítače i přes svou velikost dokážou nabídnout výkon plnohodnotného stolního počítače. Mini počítač je možné pomocí VESA držáku připevnit na zadní stranu monitoru a udělat si z něj All-in-one počítač.

Počítače TIGO Office lze pořídit už od necelých 10 000 korun. Samozřejmostí je záruka 36 měsíců a plnohodnotný servis pro firemní zákazníky, který smarty.cz nabízí.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení