Menu
CHIP Speedtest

Získejte zdarma WinX DVD Ripper Platinum a kopírujte a konvertujte DVD do MP4 (500 kopií denně zdarma)

25.11.2019 15:06 | Komerční sdělení
Získejte zdarma WinX DVD Ripper Platinum a kopírujte a konvertujte DVD do MP4 (500 kopií denně zdarma)

Máte sbírku DVD a chcete si je bezpečně uložit do počítače nebo NAS serveru? Nebo si přehrávat filmy z DVD v mobilu či tabletu?

Program WinX DVD Ripper Platinum umí převádět filmy z DVD do desítek různých výstupních formátů. Nejzajímavější je nabídka připravených předvoleb nastavení pro různé mobilní telefony a tablety, multimediální přehrávače nebo třeba herní konzole Playstation. Připravená nastavení můžete upravovat a určit tak kvalitu (datový tok, rozlišení, poměr stran a další parametry) výsledného filmu. Tituly z DVD se převádějí včetně vybrané zvukové stopy (kterou lze rovněž uložit do samostatného souboru) a titulků.

V rámci speciální „Black Friday“ akce můžete získat program WinX DVD Ripper Platinum zcela zdarma. Stačí jen navštívit webovou stránku speciální akce k programu WinX DVD Ripper Platinum, kde přímo najdete potřebný licenční klíč.

Další nástroje programu WinX DVD Ripper Platinum umožňují oříznout nepotřebné části filmu (např. úvodní a závěrečné titulky) i černé pruhy kolem širokoúhlého obrazu. WinX DVD Ripper umí pracovat se filmovými DVD všech regionů, bez ohledu na jejich případnou ochranu proti kopírování. Zkonvertovaný film žádnou ochranu ani regionální kód obsahovat nebude. Jako zdroj můžete použít fyzický disk s filmem, ISO obraz nebo soubory ve formátu filmového DVD, již uložené na disku počítače.

Konverze filmů z DVD s pomocí profilů

Program WinX DVD Ripper Platinum analyzuje obsah filmového disku a nabídne sezam titulů pro konverzi, společně s podrobným popisem jejich parametrů. Výběr správného titulu si navíc můžete ověřit v náhledu videa na pravé straně okna programu. Samozřejmě je k dispozici také volba použité zvukové stopy a titulků, které budou vloženy do výsledného filmu.

Pro konverzi filmů z DVD nabízí WinX DVD Ripper Platinum dlouhou řadu profilů nastavení konverze do nižšího rozlišení i jiných formátů dle zařízení, ve kterém budete chtít výstupní videosoubory přehrávat. K dispozici jsou jak obecné profily výstupů ve formátech MP4, AVI, MKV a mnoha dalších, tak i profily pro různá zařízení s Androidem, iPhony a iPady nebo pro upload videí na YouTube, Facebook, Vimeo a další servery. Sami si přitom můžete zvolit vhodný poměr mezi kvalitou obrazové a zvukové složky filmu a velikostí výsledného souboru s videem. Dále jsou k dispozici ještě detailní nastavení použitého kodeku pro kódování obrazu a zvuku, snímkové frekvence a datového toku videa, stejně jako třeba vzorkovací frekvence a datového toku zvukové stopy filmu.

WinX DVD Ripper Platinum má rovněž vestavěný jednoduchý videoeditor, ve kterém lze oříznout začátek a konec filmu, stejně jako jeho obraz. Můžete se tedy snadno zbavit černých pruhů kolem videa a navíc třeba i odstřihnout zbytečné úvodní a závěrečné titulky a ušetřit tak cenné místo v paměti smartphonu či tabletu, kam si budete chtít film z DVD uložit.

Bleskurychlý převod díky hardwarové akceleraci

Převod filmů z DVD do zvolených formátů je podporován hardwarovou akcelerací s využitím výkonných procesorů grafických karet počítačů. Spojený výkon vícejádrových procesorů a grafického čipu (ať už Intel, Nvidia nebo AMD) umožňuje dosáhnout až 32násobnou rychlost převodu oproti reálnému času videa. V praxi to znamená, že například převod dvouhodinového filmu může trvat jen 5 minut. Díky podpoře hardwarové akcelerace s využitím grafických procesorů probíhá převod videí z DVD velmi rychle i na průměrně výkonných počítačích.

winxdvd-getting-started

Převádějte filmy zcela zdarma

V rámci speciální „Black Friday“ akce můžete získat program WinX DVD Ripper Platinum zcela zdarma. Stačí jen navštívit webovou stránku speciální akce k programu WinX DVD Ripper Platinum, kde přímo najdete potřebný licenční klíč. Není nutné provádět žádnou registraci, stačí si jen stáhnout a instalovat program WinX DVD Ripper Platinum a při jeho prvním spuštění vložit vaši e-mailovou adresu a licenční klíč z webu.

Pro trvalé použití programu WinX DVD Ripper Platinum pro konverzi filmů z DVD do moderních videoformátů, stejně jako například kopírování kompletního obsahu filmových DVD, si můžete pořídit plnou komerční licenci programu WinX DVD Ripper Platinum, která zahrnuje rovněž jeho budoucí aktualizace. Licenci plné verze programu WinX DVD Ripper Platinum s doživotními aktualizacemi lze nyní pořídit s 55% slevou za necelých 750 korun.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání

Komerční sdělení


Vyšel nový Chip! Nedostanete se do trafiky?

Objednejte si ho až domů. Poštovné zdarma.
Objednat aktuální číslo DIGI HNED