Menu

Získejte zdarma WinX HD Video Converter Deluxe na konverzi, kompresi a změnu velikosti videí

30.09.2019 05:02 | Aleš Přistál
AD
Získejte zdarma WinX HD Video Converter Deluxe  na konverzi, kompresi a změnu velikosti videí

Videa ve 4K rozlišení umí pořizovat stále více smartphonů a akčních kamer, ale co když narazíte na zařízení, které jej nebude umět přehrát? Pak se nevyhnete konverzi do některého z běžnějších formátů.

Záběry z akčních kamer nebo smartphonů v ultravysokém rozlišení 4K (3 840 × 2 160 bodů) mohou být dechberoucí a plné detailů, ale co je to platné, když je nepřehrajete ve své televizi, mediacentru, herní konzoli nebo v různých přenosných zařízeních? Stále ještě hodně zařízení v našich domácnostech nezvládne video v rozlišení 4K přehrát, takže je nutné převést jej do rozlišení a formátu, ve kterém s nimi poradí. Snížení rozlišení, a tedy i zásadní redukci objemu souboru s videem, je nutné provést i v případě, kdy chceme video poslat v příloze e-mailu, prostřednictvím internetového komunikátoru nebo si jej prostě uložit do smartphonu či tabletu pro jeho přehrávání na cestách. Videa v nižších než 4K rozlišeních jsou vhodná také při jejich stříhání a editaci v méně výkonných počítačích.

winx-compress

Konverze s pomocí profilů

Standardní funkční výbava Windows si s převodem 4K videa do nižšího rozlišení neporadí, ale to vůbec nevadí, protože existují aplikace jako WinX HD Video Converter Deluxe, které tento úkol hravě zvládnou. Program WinX HD Video Converter Deluxe analyzuje zdrojové video a rovnou vám nabídne dlouhou řadu profilů nastavení konverze do nižšího rozlišení i jiných formátů dle zařízení, ve kterém chcete video přehrávat. K dispozici jsou tedy jak obecné profily výstupů ve formátech MP4, HEVC, AVI, MKV a mnoho dalších, tak i profily pro zařízení s Androidem, iPhony a iPady nebo pro upload videí na YouTube, Facebook, Vimeo a další servery. Sami si přitom můžete zvolit vhodný poměr mezi kvalitou a velikostí výsledného videa.

Následná změna rozlišení a komprese videa probíhá s využitím vysoce výkonného a efektivního enginu, který je při zachování až 98 % původní kvality odkáže snížit velikost zdrojového souboru s videem až o 90 %. Díky podpoře hardwarové akcelerace s využitím grafických procesorů Intel a Nvidia proběhne převod videa rychle i na běžně výkonném počítači.

Jak se s programem WinX HD Video Converter Deluxe pracuje uvidíte na v následujícím videu.

WinX HD Video Converter Deluxe má navíc ještě několik dalších užitečných funkcí. Předně umí z videí odstřihnout nepotřebné části a pak také měnit poměr stran i oříznutí jejich obrazu. Velmi šikovná je také možnost stahování videí z YouTube na základě odkazu – samozřejmě s výběrem rozlišení a formátu výstupního videa.

Šikovný software zdarma

winx-converter

Program WinX HD Video Converter Deluxe nyní můžete používat zcela zdarma, na základě jednoduché registrace na internetu. Navštivte webovou stránku s bezplatnou nabídkou softwaru WinX HD Video Converter Deluxe a zde zadejte svoji e-mailovou adresu, abyste zdarma získali licenci programu na převod 4K videí. Po kliknutí na tlačítko »Get Free License« bude zahájeno stahování instalačního balíčku a současně vám do schránky dorazí zpráva s licenčním kódem. Instalace programu WinX HD Video Converter Deluxe probíhá standardním způsobem prostřednictvím průvodce, ve kterém není třeba cokoli nastavovat. Při prvním spuštění aplikace se zobrazí aktivační okno, kde je nutné jako »Licensed Email« zadat vaši emailovou adresu a jako »License Code« klíč z registračního e-mailu. Po kliknutí na »Activate« můžete začít program WinX HD Video Converter Deluxe používat.

V rámci promoakce výrobce lze program WinX HD Video Converter Deluxe bezplatně získat pouze do 30. září 2019. Pod značkou WinX lze navíc pořídit i několik dalších programů, určených pro snadnou práci s videem v různých formátech.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení