Menu
CHIP Speedtest

Zkusili jste to zapnout a rozepnout?

01.10.2019 10:12 | Komerční sdělení
Zkusili jste to zapnout a rozepnout?

O pamětích a RAM nevíme skoro nic, ale opravdu hodně zkušeností máme s hardwearem. Například bundy. Materiál, střihy, kapsy, zapínání. A je toho víc. Dál? Softwear: trička, košile, mikiny. Nebo to, jak se to nosí na nohou. Kalhoty? Správně! A umíme i boty.

Mohli jsme napsat, že právě vyšla nejnovější aktualizace expedičních bot BUSHMAN. Taky jsme mohli napsat, že jsme vydali nejnovější verzi kapsáčů určenou pro ajťáky. Nebo že jsme upgradovali legendární bundu Wolf do verze 2.0 Jenže jsme to nenapsali. Protože nejsme IT firma. Jsme totiž BUSHMAN.

Taky nebudeme psát o nás. To si najdeš na našem webu. My ti napíšeme příběh třech našich produktů, které se ti můžou hodit. Je jenom na tobě, jestli ten příští příběh napíšou s tebou.

Bunda Wolf: Zaměř se na detail

Inspirace tím nejlepším je pravidlo, kterým se řídíme i při vývoji nejvyšší verze našeho hardwearu – bundy prostě umíme. Vybíráme si z osvědčených a prověřených střihů z různých oblastí lidské činnosti i z historie a dodáváme jim punc výjimečnosti výběrem kvalitních, pokud možno přírodních materiálů a propracovaným řemeslným zpracováním.

Kvalita v detailu. Na BUSHMAN bundě WOLF najdeš spoustu i skrytých vychytávek.

Kvalita v detailu. Na BUSHMAN bundě WOLF najdeš spoustu i skrytých vychytávek.

Proč zrovna BUSHMAN bunda WOLF? Protože patří mezi to nejlepší, co vytváříme. Inspirace? Bitva o Normandii, 101. výsadková divize „Screaming Eagls“. Pro tenhle parker jsme si vypůjčili sestavu praktických kapes, do kterých stejně jako američtí výsadkáři uložíš vše potřebné (jen na ten notebook bude lepší batoh nebo taška…). Odkaz na utility bundu amerických jednotek hledej například v šikmých patkách kapes.

Trošku jsme tu bundu vytunili pro celoroční nošení, takže je 3 v 1, a tudíž vhodná pro každý tvůj den. Má totiž integrovanou fleecovou mikinu, kterou můžeš nosit i samostatně. Mimochodem: na téhle BUSHMAN bundě najdeš kvalitní japonské zipy YKK, a ty se při zapínání ani rozepínání prostě nezavaří.

Kalhoty Lincoln: Kapsy, které vydrží

Když už jsme načali historický „Den D“ na pobřeží Normandie v červnu 1944, tak se prostě musíme pochlubit taky BUSHMAN kalhotami LINCOLN. Jsou to pravé kapsáče a jejich předobraz najdeš opět v uniformě bojově nejvytíženější jednotky americké armády.

Prostě vydrží. Kapsy na BUSHMAN kalhotách LINCOLN poberou vše potřebné.

Prostě vydrží. Kapsy na BUSHMAN kalhotách LINCOLN poberou vše potřebné.

Spodní dostatečně objemné měchové kapsy jsou nabírané jen zepředu a stejně jako ty zadní mají patky na druk. Pro maximální výdrž kalhot jsme v nejvíce namáhaných místech použili trojitý šev, horní přední kapsy jsme navíc zpevnili podšitím. Díky širším poutkům můžeš klidně použít robustní opasek, na který zavěsíš i další nutné vybavení na svoji expedici do vyššího levelu.

Boty Expedition II: Řekni mi, v čem chodíš…

Ještě pořád nemáš chuť vyrazit za dobrodružstvím? Tak se zvedni a stůj pevně na nohou. A jestli už na nich máš BUSHMAN boty EXPEDITION II, tak buď v pohodě – teď už tě nic k zemi nepošle. Tyhle boty mají totiž v DNA zkušenosti s pískem i kamením rozpálené pouště. Opět prověřeno zkušenostmi v boji i pro ty nejnáročnější mírové mise.

Prověřené dobrodruhy. V BUSHMAN botách EXPEDITION II tě kameny ani písek nezastaví.

Prověřené dobrodruhy. V BUSHMAN botách EXPEDITION II tě kameny ani písek nezastaví.

Kvalitní semišovou kůži jsme vyztužili nylonovou mřížkou, takže je jen tak neodřeš a neprotrhneš. Unikátní vnitřní konstrukce je poskládaná z prodyšné a příjemné podšívky, Kingtex membrána zase zabraňuje průniku vody dovnitř, a zároveň spolehlivě odvádí vodní páry směrem ven. Přímý kontakt se zemí zajišťuje kaučuková pryž s mezivrstvou z EVA polymeru. V expedičkách BUSHMAN zdoláš pohodlně i těžký kamenitý terén a neuklouzneš ani na oleji.

Mohli bychom pokračovat, ale nebudeme. Protože cíl tvojí příští cesty je jen na tobě. Už víš, kam vyrazíš?


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání


Komerční sdělení