Menu
CHIP Speedtest

Zoner Photo Studio X

19.06.2017 16:32 | Janovský BD
Zoner Photo Studio X

Zoner Photo Studio X je oblíbený a osvědčený program od českého výrobce, který dobře poslouží ke správě, prohlížení a úpravě fotografií. V nakladatelství Grada v červnu vyšla kniha Josefa Pecinovského, kterou výrobce programu oficiálně doporučuje.

Určitě to znáte. Na dovolenou vezete digitální zrcadlovku, koncert oblíbené kapely zvěčníte na mobil a za několik dní už harddisk přetéká záplavou fotografií, v které se lze vyznat jen dost těžko. V takové chvíli se hodí rozumný prográmek na správu fotografií. Takovým nástrojem, který navíc přidává i základní i pokročilé nástroje k úpravě fotek, dobře poslouží program Zoner Photo Studio X. Ten v nové verzi poskytuje i přímý export kalendářů a fotoknih, které jsou posledních několik let módním trendem.

Kniha Zoner Photo Studio X už cílí na pokročilejší uživatele počítačů, kterým se již hodí mít k ruce nějaký manuál. Josef Pecinovský sice postupuje krok za krokem a vysvětluje od počátku jak importovat a editovat fotografie, nebo program nastavit, ale uživatel proto nemusí číst kapitolu za kapitolou. Každý problém a situace, na který v praxi narazí, je rozebrán na samostatné dvojstraně – jednoduše a přehledně.

Josef Pecinovský je známým autorem sci-fi knih. Patří ke generaci žánrových spisovatelů, která propadla moderním technologiím. Josef Pecinovský je tak autorem celé řady vysoce hodnocených uživatelských manuálů k Windows, Microsoft Office a programům k editaci digitálních fotografií.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání