Menu

Zpracování a správná interpretace dat ve firmách: v posledních letech má stále větší význam

18.03.2022 09:00 | Komerční sdělení
AD
Zpracování a správná interpretace dat ve firmách: v posledních letech má stále větší význam

Každá firma v současné době kromě vlastních produktů vytváří i něco dalšího – disponuje ohromným množstvím dat. Odborná konference Power BI Day se zaměřuje na moderní Power BI nástroje pro jejich zpracování, rozklíčování a srozumitelnou interpretaci. Její pátý ročník připravila Počítačová škola GOPAS na 7. dubna 2022.

Rychlá reakce na změny trhu je v současné době pro firmy nutnou podmínkou úspěchu. Taková rozhodnutí by měla vznikat na základě analýzy dat, která se nacházejí v jejích interních systémech, ale i v rámci celého ekosystému, ve kterém firma působí.

„Účastníci konference Power BI day mohou zjistit, jak optimálně řešit každodenní reporting ve firmě, mít kdykoliv dostupná potřebná data nebo srozumitelně vizualizovat výsledky pro manažery s rozhodovací pravomocí,“ říká Jiří Neoral z Počítačové školy GOPAS.

Power BI Day je určený pro široké spektrum odborníků – datové analytiky a finanční manažery, kteří potřebují vytvářet reporty a vizualizovat data. Dále pro projektové manažery, kteří jsou otevření novým způsobům řízení projektů, ale i pro všechny, kteří si chtějí sami vytvářet reporty.

Konference proběhne ve čtvrtek 7. dubna, a to v hybridní podobě. Živě se uskuteční v prostorách budovy CIIRC ČVUT v Praze 6, kde bude možné kromě vyslechnutí jednotlivých přednášek také živě diskutovat se všemi zúčastněnými odborníky i kolegy z oboru. Ti, kteří se zúčastní virtuálně, se mohou připojit k live streamu v době konání akce, ale také využít sedmidenní přístup do archivu přednášek.

Konference bude jednodenní a nabídne přednášky šesti předních odborníků na problematiku Power BI. Přednášející se zaměří na témata jako je DAX, spojení PowerBI a PowerApp Writeback, Power BI Rest API či dynamické reporty.

Další informace najdete na www.powerbiday.cz.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení