Menu
CHIP Speedtest

Zpříjemněte si nákupy s aplikací Portmonka

29.04.2018 16:47 | Komerční sdělení
Zpříjemněte si nákupy s aplikací Portmonka

Mobilní aplikace Portmonka slaví úspěchy na všech frontách. Registruje přes 400 000 stažení, získala ocenění „Mobilní aplikace roku 2017“ v kategorii zdraví a životní styl.

Nebude Vás to stát ani korunu navíc

Uživatelé si do aplikace nahráli informace o 1 400 000 věrnostních programech a těší se z nabídky exkluzivních slevových kupónů pro uživatele Portmonky.

Stávající i nové věrnostní programy na jednom místě 

Aplikace Portmonka nabízí svým uživatelům možnost uložení informací o věrnostních programech, do nichž jsou již registrováni, stejně jako možnost registrace do dalších programů. Nárok na zvýhodněné nabídky prokazujete v obchodě jednoduše, přes aplikaci Portmonka. Odpadá hledání, vyřizování nových věrnostních kartiček či složité dohledávání Vašeho členství v případě, že u sebe nemáte klasickou plastovou kartičku. 

Zároveň, Portmonka Vás upozorní, pokud některý z prodejců registrovaných v aplikaci nabízí část svého sortimentu za zvýhodněných podmínek Odpadají Vám tedy starosti s kontrolováním cen či vyhledáváním aktuálních akcí nebo výprodejů. 

Ukázka prostředí aplikace Portmonka 

  portmonka-nahled-nahled

Šetřete na nákupech po celé České republice 

Přímo v aplikaci také zjistíte, kde má nejbližší pobočku obchodník, u kterého jste registrováni do věrnostních programů. Tato funkce Vám ušetří peníze při cestách v tuzemsku, ať již jde o rodinné výlety či služební cesty.  

Aplikace Portmonka je nabízena zdarma, ve verzích pro iOS a Android. Informace o aktuálních akčních nabídkách, včetně přehledu slevových kupónů, jsou aktualizovány automaticky, podmínkou je dostupnost připojení k internetu. 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání