Menu
CHIP Speedtest

TV KUKI na 2 měsíce ZDARMA

Nechte si zaslat kupon na zpřístupnění televizní nabídky internetové televize KUKI. Přes 60 programů, které můžete sledovat na mobilu, počítači nebo TV se set-top boxem.


Registrací souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda. Burda International CZ s.r.o. bude vaše údaje používat zejména k vyřízení objednávky a zasílání nabídek a novinek. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v každém emailu.

Internetová televize KUKI

Televize Kuki  je poskytovatelem televizního vysílání po internetu. Funguje prostřednictvím aplikací KUKI na všech chytrých telefonech nebo prostřednictvím browseru na všech počítačích nebo prostřednictvím set-top boxu na všech televizích. Podporovány jsou i Apple TV a Android TV.

kuki

Kromě přístupu k televizní nabídce přináší KUKI i archiv vysílání po dobu 168 hodin zpětně a možnost sledovat každý pořad vždy od začátku i když k televizoru přijdete později. Samozřejmosti je možnost uložit si televizní vysílání do vlastního archivu.

KUKI je i videopůjčovna s možnosti sledování za jednorázový poplatek nebo za předplatné (videopůjčovna není součástí bezplatného kuponu).

TV KUKI na 2 měsíce ZDARMA