Menu

10 milionů stažení: přehled celosvětově nejoblíbenějších rozšíření pro Chrome

13.08.2019 07:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
10 milionů stažení: přehled celosvětově nejoblíbenějších rozšíření pro Chrome

10 milionů stažení: přehled celosvětově nejoblíbenějších rozšíření pro Chrome | foto: CHIP

Instalací vhodných rozšíření si můžete vylepšit svůj prohlížeč Chrome. Přinášíme přehled uživateli nejoblíbenějších doplňků. V následujícím přehledu najdete šikovné pomocníky, které mají více než 10 milionů stažení.

Na internetovém obchodu Chrome je k dispozici bezmála 190 000 doplňků ke stažení. Podle analýzy webu Extension Monitor nejsou používány ale zdaleka všechny. Necelých 20 000 doplňků nebylo instalováno ani jednou.
I proto je dobré při výběru použít jako vodítko uvedenou hodnotu počtu stažení. Nejoblíbenější doplňky jich mají přes 10 milionů a je tedy jednoznačné, co mají v současné době uživatelé Chromu v oblibě.

Přes 10 milionů stažení: nejoblíbenější doplňky pro Chrome

Pohled na "top ten" nejstahovanějších doplňků jasně napovídá, co je mezi uživateli hitem. Jde o doplňky pro větší zabezpečení, doplňkové funkce pro online nakupování a reklamní filtry.

 1. Honey
 2. Tampermonkey
 3. uBlock Origin
 4. Grammarly for Chrome
 5. AdBlock
 6. Google Translate
 7. Avast Online Security
 8. AdBlock Plus
 9. Avast SafePrice
 10. Pinterest Save Button
 11. Adobe Acrobat
 12. Skype
 13. Cisco Webex Extension

 

Pohled na uživatelské recenze dává pozitivní zpětnou vazbu, žádný z produktů nemá špatné hodnocení, což se u nejstahovanějších doplňků ani neočekává. Úplné pětihvězdičkové hodnocení má jen jeden z nich, Honey, který slouží k automatizaci vyhledávání a používání kódů zboží. Drobný zádrhel pro českého uživatele může být v tom, že aplikace podporuje online obchody pouze na území USA, Kanady, Austrálie, Velké Británie a Indie, a také obchody, které poskytují služby globálně.

honey

K pětihvězdičkovému hodnocení se také blíží správce uživatelských skriptů Tampermonkey, reklamní filtr uBlock Origin a pravopisná nápověda Grammarly.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení