Menu

3D Blu-ray přehrávače Samsung

21.09.2010 12:47 | Redakce Chip + Přidat komentář
3D Blu-ray přehrávače Samsung

3D Blu-ray přehrávače Samsung | foto: CHIP

Společnost Samsung Electronics představila novou kolekci 3D Blu-ray přehrávačů. Vlajkovou lodí se stal model Samsung BD-C8900 se stylovým designem a vestavěným 500GB harddiskem a zvukem ve formátu 7.1. Všechny modely podporují službu Internet@TV, což umožňuje například přístup ke službám typu YouTube, Twitter nebo eBay.

Mezi dalšími funkcemi nových přehrávačů Samsung je potřeba zmínit podporu Wi-Fi  a  DVB-T2 tuner, který umožní sledovat televizi ve vysokém rozlišení. Široké je i spektrum podporovaných formátů – DivX, HD-JPEG, MKV a dalších.
Samsung BD-C8900 je vybaven digitálními tunery pro příjem vysílání ve formátech DVB-T/C a dokáže nahrát až 120 hodin digitálního vysílání v HD rozlišení bez ztráty kvality obrazu.  Samsung BD-C8900 slouží jako centrum domácí zábavy a umožňuje uživatelům shromažďovat všechny soubory digitálních médií do jednoho zařízení s pevným diskem o kapacitě 500 GB.
Pomocí bezdrátové technologie AllShare nebo připojení přes rozhraní USB 2.0 umožňuje snadnější sdílení obsahu s jinými zařízeními a jeho součástí je bezdrátový LAN adaptér pro přístup ke službě Samsung Apps.  Doporučená cena je 15 990 Kč včetně DPH.
Samsung BD-C6800 také podporuje 3D a zvuk ve formátu 7.1. Přední panel neobsahuje nadbytečné prvky. Přehrávač působí jednoduchým dojmem. Jeho doporučená cena je 6 990 Kč včetně DPH.
Model Samsung BD-C5900 ocení především ti, kteří si chtějí užívat 3D obraz za přijatelnou cenu. Přehrávač nabízí vysoké rozlišení až 1920x1080p a plný zvuk v kvalitě Dolby Digital. Tento model se řadí k nejdostupnějšícm 3D Blu-ray. Doporučená cena je 5 490 Kč včetně DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení