Menu

3D televizory nové generace

03.05.2012 08:04 | Redakce Chip + Přidat komentář
Společnost LG Electronics představila na českém trhu novou generaci 3D televizorů s technologií LG CINEMA 3D Smart TV. Televizory mají tenký rám, 3D obraz, lehké a pohodlné brýle a intuitivní dálkové ovládání.

Nové televizory LG CINEMA 3D Smart TV nabízejí 3D obraz, který je podle výrobce ostrý, nebliká a není škodlivý pro oči. Televizory rovněž fungují jako domácí centra zábavy: přehrají filmy z USB disků, videa z internetu (například z YouTube) a mnoho dalšího.
Ovládání televizorů je navíc jednoduché, a to díky novému „magickému ovladači“. Od běžných dálkových ovladačů se liší filozofií ovládání. Zatímco konvenční ovladače používají velké množství tlačítek, Magic Remote sází na jednoduchou logiku – menu zobrazuje televizor, uživatel jen vybírá, co potřebuje. Televizory mají je štíhlý profil a téměř neznatelný rám okolo obrazovky.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení