Menu

Acer Iconia Tab 10 - lepší obraz i zvuk

30.05.2016 15:03 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Acer Iconia Tab 10 - lepší obraz i zvuk

Acer Iconia Tab 10 - lepší obraz i zvuk | foto: CHIP

Společnost Acer představila tablet Acer Iconia Tab 10 s pokročilou audiovizuální zábavu a vyšším výkonem. Zařízení má například čtyři dopředu hrající reproduktory s technologií DTS-HD Premium Sound, přesnou dotykovou plochou a Full HD displej s technologií IPS.

Iconia Tab 10 má rozměry 259 × 167,5 × 8,985 mm a je vybaven 2 GB paměti RAM a až 32GB úložiště (rozšiřitelné prostřednictvím karet microSD). Pohání jej čtyřjádrový 64b procesor MediaTek MT8163A a běží na operačním systému Android 6.0 Marshmallow. Podle výrobce nabídne více než osmihodinovou výdrž na baterii.

Tablet je dále vybaven čtveřicí dopředu hrajících reproduktorů Acer Quadio s funkcí DTS-HD Premium Sound , která zahrnuje dekodér DTS-HD, virtuální prostorový zvuk a různá vylepšení zvuku. Pro poslech se sluchátky je tablet vybaven tak, aby nabídnul podporu 5.1 headsetů, což umožňuje poslech prostorového zvuku. Na jednom z boků zařízení najdete tlačítko MediaMaster, které uživatelům umožňuje rychlou volbu nejvhodnějšího nastavení obrazu i zvuku při různých scénářích používání. Díky microHDMI výstupu a podpoře bezdrátového obrazu Wireless Display je připojení k většímu multimediálnímu systému (jako je domácí kino či prezentační obrazovka) velmi snadné.

10" Full HD displej je řízen procesorem pro zpracování obrazu MediaTek MiraVision. To v kombinaci s technologií IPS (In-Plane Switching) znamená, že jsou barvy více konzistentní a přesnější, a to i z širokých pozorovacích úhlů. K dispozici je dvojice kamer: 2Mpx přední kamera a 5Mpx zadní fotoaparát s automatickým ostřením. Díky funkci EZ Snap lze okamžitě pořídit snímek sevřením tří prstů. Acer Iconia Tab 10 (A3-A40) bude k dispozici v červnu za cenu od 5 990 Kč.  

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení