Menu

Acer rozšířil portfolio firemních počítačů

22.04.2015 13:51 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Acer rozšířil portfolio firemních počítačů

Acer rozšířil portfolio firemních počítačů | foto: CHIP

Společnost Acer rozšířila svou nabídku profesionálních stolních počítačů o řadu Extensa EM2, která nabízí malým a středním podnikům vyšší výkon, možnost správy a funkce pro zabezpečení.

acer-nahled

Firemní počítače Acer Extensa EM2 jsou určeny pro malé a střední podniky. Počítače spadající do řady Extensa a jsou jednoduché na instalaci. Počítače jsou vybaveny vybranými procesory 4. generace Intel Core i7, i5, i3 nebo Intel Pentium a Celeron. S operační pamětí o kapacitě až 8 GB a až 2TB úložištěm v kombinaci s grafikou Intel HD Graphics 4600/4000 získají zákazníci optimalizovaný počítač, který bez problémů zvládne běžné kancelářské úkoly. Zákazníci, kteří vyžadují vyšší grafický výkon, si mohou vybrat mezi dedikovanou grafikou AMD Radeon nebo Nvidia GeForce.

Extensa EM2 nabízí díky grafickým výstupům DVI-D a VGA s podporou zobrazení na dvou monitorech současně, šesti USB portům a volitelnému sériovému portu snadné připojení celé řady periferií. Pro malé podniky, které mají omezenou IT podporu, ale potřebují bezpečnostní funkce, nabízí Extensa EM2 správce Acer Office Manager pro nasazení bezpečnostních politik, vzdálenou správu aktiv a plánování údržby.

Extensa EM2 se prodává se standardní zárukou 1 rok, kterou lze s programem Acer Care Plus prodloužit až na 5 let. Ten poskytuje také prioritní servisní zásah nebo opravu do druhého pracovního dne. Cena počítačů Acer Extensa EM2 začíná na 11 290 Kč a již jsou skladem.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení