Menu

Acronis nebude dále v True Image podporovat zálohování Facebooku a Instagramu

27.06.2019 19:10 | Milan Loucký + Přidat komentář
Acronis nebude dále v True Image podporovat zálohování Facebooku a Instagramu

Acronis nebude dále v True Image podporovat zálohování Facebooku a Instagramu | foto: CHIP

Po pečlivém vyhodnocení zájmu a využívání služby zálohování zákazníky Acronis True Image již dále nebude nabízena možnost zálohovat data z Facebooku a Instagramu.

Od dnešního dne není možné vytvářet žádné nové zálohy sociálních médií. Stávající zálohy sociálních médií budou k dispozici ke stažení do srpna 2019 a po tomto datu budou ze serverů Acronis vymazány všechny soubory záloha sociálních médií.

Jako důvod Acronis uvádí, že tuto funkci používá jen velmi málo zákazníků společnosti Acronis a Facebook stále zvyšuje omezení přístupu k datům – a to vyžaduje neustálé technické změny. Tato kombinace faktorů znamená, že podpora této funkcionality už není pro společnost Acronis udržitelná.

Acronis se cíleným dopisem omluvil všem zákazníkům, kteří tuto možnost využívali za její náhlé odstranění. Pro snížení zklamání aktivních uživatelů těchto funkcionalit jim společnost Acronis automaticky prodlouží jejich předplatitelskou licenci o tři měsíce zdarma.

O zrušení možnosti zálohovat sociální sítě informuje své uživatele Acronis i na stránkách podpory True Image a zároveň ve v noci – jak vidno z doprovodného obrázku – zablokoval možnost automatického vytváření dalších záložních kopií.

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení