Menu

Adobe Photoshop Elements 8

23.09.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
editace fotografií a videa na nové úrovni

Adobe Photoshop Elements 8: editace fotografií a videa na nové úrovni

Společnost Adobe Systems ohlásila programy Adobe Photoshop Elements 8 a Adobe Premiere Elements 8 pro Windows - nové verze spotřebitelských programů pro úpravy fotografií a videa.

Tyto produkty, dostupné samostatně nebo v jednom prodejním balíčku, nabízejí kompletní řešení pro fotografie a video. Adobe v této verzi připravila pro uživatele vylepšený Organizátor, který funguje jako multimediální centrum pro fotografie i videa s množstvím funkcí. Z Organizátoru mohou uživatelé spustit program Photoshop Elements 8 a vytvářet fotografie nebo otevřít program Premiere Elements 8 a použít jeho nové automatizované funkce k vytváření filmů.

Nový automatický analyzátor automaticky analyzuje a označí visačkami většinu zajímavých a kvalitních fotografií a video záběrů a funkce rozeznávání lidí inteligentně identifikuje osoby na fotografiích. Uživatelé mohou automaticky synchronizovat všechna svá média na více počítačích.

Program Adobe Premiere Elements 8 nabízí nové automatické možnosti, se kterými lze převést videoklipy na filmy. Software opraví roztřesené záběry a problémy s barvami nebo osvětlením, identifikuje a odstřihne nežádoucí záběry a inteligentně vyváží zvukové prvky. Vytvořená videa je pak možné sdílet s novými interaktivními předlohami pro online alba nebo přes YouTube, mobilní přístroje, DVD a disky Blu-ray.

Software Adobe Photoshop Elements 8 a Adobe Premiere Elements 8 pro Windows je nyní dostupný na webu www.adobe.com a brzy bude k dispozici i v maloobchodní prodejní síti. Kompletní balík stojí 2 890 Kč. Oba programy Photoshop Elements 8 a Premiere Elements 8 pro Windows jsou dostupné i samostatně za 1 910 Kč.

Zdroj: Adobe

Pavel Trousil

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení